Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek randizzak ujra? 18/L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek randizzak ujra? 18/L

Figyelt kérdés

Van baratom, lassan ket eve, de mar kihult a kapcsolatunk, gondolom ezt nem kell elmagyaraznom. Baratnommel voltam buliban a multkor, es talalkoztam egy sraccal, aki nagyon tetszett. Bar nem tortent semmi, mert tisztelem annyira a baratom hogy ne tegyek semmit.

De az lenne a kerdesem: ha ilyen ketsegeim vannak, nem erdemes mar vele lennem igaz? vagy megis?

ragadjak le az elso baratomnal?

uy erzem randiznom kell, bulikba jarni. Egyedul akarok lenni, hosszu ido utan, vegre csak magammal szeretnek torodni.

Annyira megcsokoltam volna azt a sracot...

Ti mit tennetek?



2015. aug. 23. 14:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ne is haragudj....

Zavar hogy nem enged el egyedul?

Na latod megtetszett neked egy fiu..

Es ha egy fiu nem.enged el az azt jelenti hogy feltekeny. Es ha egy fiu feltekeny az szeret.


Csunya dolgot csinalnal ha szakitanal egy masik srac miatt.....

2015. aug. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Gondolom, a pasid 20 éven túl van. Elég tapasztal. Fiu? Férfi! Szigorúan férfi. Ha ilyen maradsz sose fogsz jó férfit találni, igen, dög vagy, de tudsz rajta változtatni. Arról nem ő tehet, hogy ő az első neked, lehetett volna a századik is. Mondd meg neki szemtől szembe, hogy mi az elvárásod, elhagyod, vagy sem... min változtatnál, min szeretnéd, hogy ő változtasson. Biztos nem csak a te hibád, de főleg a tiéd, úgyhogy ha igazi nő akarsz lenni, nem egy olcsó kis hülye k*rv*, megmondod neki, hogy bocsánat, de szakítani szeretnék, mert nem érzem magam jól ebben a kapcsolatban, mert már számomra kihunyt az a bizonyos fény.. vagy maradj vele és ne nézz másra.
2015. aug. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Mindenkeppen tisztazom vele a dolgot, azert is nem csinaltam semmit a tudta nelkul.

Egyebkent annyi idos mint en.

2015. aug. 23. 18:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!