Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Belém szerethet újra?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Belém szerethet újra?

Figyelt kérdés
Volt párommal egy hónapja szakítottunk, mert azt mondta, ő már nem szerelmes belém fél év után. Az elején minden tökéletes volt, aztán sok mindenen veszekedtünk.. Viszont most 4 napja szinte folyamatosan beszélgetünk facebookon, ő is amint tud, ír és én is neki. Tudom, hogy most már csak barátként tekint rám, és azt mondta nem akarja felkavarni az érzéseimet, de ezek után van esély arra, hogy újra belém szeressen? Én még mindig nagyon szeretem. De kizárólag csak barátként viselkedek vele, nem nyomulok?
2015. júl. 31. 11:12
 1/4 A kérdező kommentje:
Véletlenül írtam kérdőjelet a végére.
2015. júl. 31. 11:13
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem fontos vagy neki, de kevés az esély arra, hogy megint meg akarja veled próbálni, ha elsőnk sem ment... De nem lehetetlen.
2015. júl. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az már önmagában jó, ha beszéltek mindig, amikor csak tudtok. A fiú-lány barátságot és a szerelmet meg csak egy hajszál választja el egymástól. Sok sikert! :)
2015. júl. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2015. júl. 31. 13:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!