Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek randizzak ujra? 18/L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek randizzak ujra? 18/L

Figyelt kérdés

Van baratom, lassan ket eve, de mar kihult a kapcsolatunk, gondolom ezt nem kell elmagyaraznom. Baratnommel voltam buliban a multkor, es talalkoztam egy sraccal, aki nagyon tetszett. Bar nem tortent semmi, mert tisztelem annyira a baratom hogy ne tegyek semmit.

De az lenne a kerdesem: ha ilyen ketsegeim vannak, nem erdemes mar vele lennem igaz? vagy megis?

ragadjak le az elso baratomnal?

uy erzem randiznom kell, bulikba jarni. Egyedul akarok lenni, hosszu ido utan, vegre csak magammal szeretnek torodni.

Annyira megcsokoltam volna azt a sracot...

Ti mit tennetek?



2015. aug. 23. 14:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
szakíts , mielőtt tényleg teszel valamit amivel megbántod
2015. aug. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
szemét dög vagy, nem érdemelsz senkit, szegény srácot meg átvered....
2015. aug. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hagyd ott, ne szédítsd csórit. Jobbat is érdemelhetne.
2015. aug. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Hát én 19 vagyok és 3 éve vagyok együtt a barátommal.

Énis éreztem már afféle fellángolást, de nagyon szeretjük egymást így sose csalnám meg.

De ha egyedüllétre vágynék és bulikra, ahol azt csinálnék amit akarok, akkor elhagynám.

Halgass a szívedre.. megéri a bulik és más miatt szakítanod vele? Igazán szeretitek egymást? Van még köztetek szikra ami lángra lobban?

2015. aug. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Az a válaszíró vagyok akinek 3 éve van barátja.

Én is nagyon sokàig éreztem úgy ahogy most te.

Egyedül akartam lenni és szétbulizini magam, de ez az érzés szépen lassan elmúlt.

Most dolgozunk mindenketten, most fogunk összeköltözni és babát szeretnénk, amin dolgozunk is :)

2015. aug. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Utolsó, meglep, hogy 19 évesen már babázgatnál, te se vagy különb. Úgyis vége ennek a kamaszkori fellángolásnak, ahogy a kérdezőnél is. Mit fogsz csinálni egyedül a babával?
2015. aug. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hidd el ez nem egy kamaszkori fellángolás, nem lessz vége a kapcsolatunknak..

A babát a barátom is szeretné, és hidd el sokkal éretteben tudunk gondolkozni mint némelyik 30 éves.

Nem azok a tipikus "tinik" vagyunk hidd el..

A barátomat is megedzette az élet, nincsenek szülei, saját magáról gondoskodik 15 éves kora óta... De én nemfogok neked magyarázkodni

2015. aug. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat. Tenyleg dog vagyok...

Tul jo ember o hozzam.

Szornyu, hogy nem tudom mit erzek...

2015. aug. 23. 16:04
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább szakíts, ha úgy érzed.

De ne légy bulis pi.csa, akik idegenek szájában mászkál szórakozóhelyeken, mert az olyanokat a hátam közepére se kívánom.

Egyik mondatban azt írod, randiznod kell, a másikban azt, hogy egyedül akarsz lenni. Remélem, észrevetted, hogy a kettő ellentéte egymásnak.

2015. aug. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Az a helyzet hogy nem enged el sehova egyedul... Sosem bizott bennem, csak vele voltam es rauntam.

Mas emberekkel akarok talalkozni, nem akarok kapcsolatot, ismerkedni akarok.

Egyebkent egy ev mulva koltozunk, kb 200 kmre fogunk egymastol lakni. Ez a masik ami miatt elgondolkodom meg kettonkon. Ha egyutt maradunk csak rosszabb lesz.

2015. aug. 23. 16:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!