Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezek mennyire vonzó tulajdonsá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek mennyire vonzó tulajdonságok?

Figyelt kérdés
Vonzó az, ha egy lány olvas, verseket ír, hangszereken játszik és énekel? Emellett mosolygós, energiabomba, és van stílusa. Alacsony, kicsit molettebb. Barna váll alá érő haj, barna szem. Céltudatos, küzd azért, amit el akar érni. Szabálycentrikus, lehetetlen rávenni a szabályok megszegésére, vagy az elvei feladására.

2015. aug. 18. 00:36
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
#8, nem is azt szerettem volna, ha megismersz, csupán hogy ezen tulajdonságaim mennyire fontosak az ellenkező nemnek! :)
2015. aug. 18. 07:12
 12/13 anonim ***** válasza:
A zene része vonzó, még azzal sincs baj ha kicsit molettebb, de a szabálycentrikusság nagyon taszít...
2015. aug. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Énis ilyesmi vagyok. Csak én nem zenélek hanem dalszöveget írok. És nyugi én se puskáztam még soha. :D
2015. aug. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!