Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezek mennyire vonzó tulajdonsá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek mennyire vonzó tulajdonságok?

Figyelt kérdés
Vonzó az, ha egy lány olvas, verseket ír, hangszereken játszik és énekel? Emellett mosolygós, energiabomba, és van stílusa. Alacsony, kicsit molettebb. Barna váll alá érő haj, barna szem. Céltudatos, küzd azért, amit el akar érni. Szabálycentrikus, lehetetlen rávenni a szabályok megszegésére, vagy az elvei feladására.

2015. aug. 18. 00:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
24%
Nekem nem jönn be :/ kicsi , pufi agyonmüvelt lánynak képzellek el
2015. aug. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem sem jön be.
2015. aug. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A szabályok azért vannak hogy megszegjük őket unalmasnak hangzik
2015. aug. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Egyedűl a szabályos cucc nem tetszik 15/F
2015. aug. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A szabályok szoros tartása mellett olyan feszesnek tűnik. Attól függ, hogy ez mivel párosul. Tehát hogy milyen szabályok/elvek mellett él. A többivel nincs gond. De inkább szeretem a nyitottságot, tehát aki nem csak szabályozásokat lát.
2015. aug. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A hülyeségben benne vagyok, de ha tudom, hogy az súlyos következménnyel jár, nem megyek bele a dologba. Pl: lógás, puskázás, hazudás stb.
2015. aug. 18. 00:52
 7/13 anonim ***** válasza:

#5 vagyok

Ne mondd, hogy még életedben nem puskáztál? :O

Szerintem ez 1-2 alkalommal belefér, mikor olyan korba érünk, hogy azért is. Legalább kipróbálni.

Hazudni viszont nem, az őszinteséget szeretem.

2015. aug. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Leírok akkor valaki mást (az illető hímnemű):


Építész és egyben festő, kék szemű, fekete haja van, kedveli a kutyákat, van is egy németjuhásza, családcentrikus, mégis karrierista, jól tud beszélni, kiáll a véleménye mellett.


Szimpatikus, nem?

Nos, Adolf Hitlert vázoltam, így máris torz a kép.


Ezzel csak arra akartam kilyukadni, hogy egy leírásból egyáltalán nem fogunk megismerni.

2015. aug. 18. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#8

Emberileg írtad le Hitlert. Kényes a téma, de tudod mit? Ilyen tekintetben miért ne lehetne jó?

2015. aug. 18. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hát én nem szeretem az irodalmat,szóval nekem fel se hozd a témát. Az olvasás az oké,az nagy pozitívum. Ha van is szép hangod,akkor énekelj bátran,és játssz hangszeren,csak lehetőleg ne a "csillag csillag kiscsillag" meg boci boci tarka legyen. c:

Az energiabomba az kényes dolog. Attól függ,hogy miben nyilvánul meg. (Pl. sportban: futás bicajozás úszás vagy pedig pörögsz éjjel-nappal,ugrálsz,hadarsz,be nem fogod egy percre sem,és ha te beindulsz,akkor mindenkinek ugrálni kell körülötted.)

Céltudatos az oké. Szabálycentrikus... itt fontos a mértékletesség.

Én is egyébként egy "jófiú" vagyok,de benne vagyok mindenben. Tehát a szabályokat betartom,de van,hogy nem. Szórakozni járok,de nem cuccozok,csak iszom.

A sulit komolyan veszem,egyetemre szeretnék menni,de attól még magamtól nem fogok leülni és verset elemezni,ha nem muszáj.

Szóval nálam ez a dörgés.

18F

2015. aug. 18. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!