Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi tévő legyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Daniel142 kérdése:

Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Van egy 17 éves lány, akivel már 4 éve jártam egy kis rövid időt. De már akkor nagyon belé estem és ez ellen nem tudtam/tudok mit csinálni. Egy kis idő után szakitotunk,de én mindig tartottam a kapcsolatott a családjával napi szinten, viszont tavaly oktoberben egy házi bulin elcsattant egy csók, de neki volt közben barátja. És ott kezdödöt el, hogy én voltam a harmadik személy, sokszor beszélgetünk, hogy mi lenne ha nem lenne barátja és pozitiv dolgokat mondott nekem, de nem ugy volt. Többször le is feküdtünk egymással, de titokban tartotunk. Bár 3 napja szakitott barátjával, de én kezdek bele fáradni, hogy már 4 éve kalapolok neki.....és az lenne a kérdésem, hogy most várjak és most probáljam kialakitani a dolgokat? De kihasználni sem akarom...Sokszor mondta már, hogy nem vagyunk haverok mert volt minden köztünk, meg olyanokat is mondd, hogy boldog amikor náluk vagyok, mert olyankor nem gondol annyit a rossz dolgokra, de ments vár se akkarok lenni...Nem nagyon szoktam tanácsot kérni, de most nagyon jól jönne pár összinte vélemény:/
2015. aug. 16. 16:52
 1/3 Lollye válasza:

A helyzet tényleg nem túl egyszerű, de sajnos elég gyakori probléma.Viszont ha veled volt együtt, úgy hogy közben barátja is volt, két dolgot jelenthet. Vagy boldogtalan volt,vagy egyszerűen csak kihasznált téged.

Ha szakított a barátjával,lehet esélyed, de ne teperj úgy, mint aki a varrógépet hajtja. 4 év után esetleg neki kellene valamit jobban tennie, nem gondolod? Ha téged szeret, úgyis téged választ, történjék bármi. Maradj vele kedves és segítőkész, puhatold ki mit akar, utána már magad is tudni fogod mit kell cselekedned, vagy mit nem :)

2015. aug. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én is azt gondoltam hogy neki kellene vhogy lépnie, de nem nagyon csal annyi hiányoztam neki meg blabla...lehet hogy ebben a helyzetben elégnek kell hogy legyen ez is?
2015. aug. 18. 20:13
 3/3 A kérdező kommentje:
bocsi az ekezet hiany miatt....nem tudom nagyon szetszort vagyok, es kezdek belefaradni es a remenyem is kezd elveszni. Ma eloszor lejott hozzank a lany jol is elvoltunk es ezzel nincs is baj...hanem akarhanyszor lejovok hozzajuk legtobbszor mindig felmegyunk estenkent a presszoba billiardozni es 2-3 pohar italt elfogyasztunk, es ha netan ott vagy az utkozben feljon a szex tema, otthon van ra ido meg bla bla....de mikor hozzajuknerunk o nagyon almos meg aznisten tudja milyen kifogast talal ki...de nem is ez zavar hogy nincs legyott, hanem azna gondolat hogy o lehet hogy azt hiszi ezzelmtud megfogni vagy ezert vagyok mellette, jobban rosszban, meg akkor ha masoknal o a vetkes en akkor is kiallok az igazaert.....es ez bant kicsit, pedig nem arra utazok mert mar megvolt, de nem azert szopok mar 4 eve azert hogy megszerezhesem, hanem nagyon szerelmes lettem bele...ebbol az egesz korul keritesbol vegulis annyit szeretnek kiemelni meg1x, hogy igy hogy, ha en mondom vagy o de tobbszor o hogy menjuk del presszoba, es jol elmulatunkmutana meg vkor nem szolok de elkezd mentegetozni, ilyenkor sokszor azt erzem mintha csak kihasznalna, minden teren...vagy lehet hogy en tulzom el, nem tudom
2015. aug. 20. 01:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!