Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy srácba nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy srácba nem tudom mi tévő legyek? Többi lent

Figyelt kérdés
Beleszerettem az egyik barátomba, nem az a kimondott örökkéeggyütt fiú-lány barátság, csak jóba voltunk, de én beleszerettem. facebookon néha beszélünk, és akkor nagyon megértő és nem viselkedik eltaszítóan. szeretnék vele többet chatelni de nincs ötletem hogy mit írjak neki. amíg csak barát volt addig mindenféle hülyeségről is tudtunk beszélni, de már nem akarom elszúrni. nem tudom ő sejti e hogy tetszik nekem. de elég régóta ismerjük egymást szóval ha ő érezne irántam valamit, akkor már lett volna ideje mondani.3 éve ismerjük egymást 15/L

2015. júl. 7. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát irj rá. Amíg nincs olyan képességed amivel irányithatod a szivét, addig csak ráirni tudsz
2015. júl. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ha van közös megbízható barátotok,akkor neki mondd meg hogy tetszik de nem tudod hogy elmondani,és hogy finoman kérdezősködjön a fiúnál :) egyik ismerősömnel így jött össze,kiderült hogy a fiú se merte mondani.
2015. júl. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ismerősömnek*
2015. júl. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
erdeklodj tobbet a hobbijarol, kedvenc jatekairol, filmeirol, es akkor nyert ugyed lehet. ja, ha focizik, akkor meg foleg. ha azt latja, hogy erdekesnek tartod pl. a focit amid imad (ha imadja), akkor szuper. #tapasztalat
2015. júl. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, de nem focis :) nagyon jol esnek a pozitív válaszok. Önbizalmat adtok :):)
2015. júl. 7. 22:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!