Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi tévő legyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Van egy lány (Blázsik Vivi) és nagyon tetszik. Szinte már szerelmes vagyok belé de ő nem vesz észre engem. Több ideje beszélünk és nem veszi a jeleket. Arról bezzeg tud beszélni, hogy miket csinált más srácokkal..ilyenkor ősszetöru a szívemet.

2015. jún. 19. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem gondolkoztál még rajta, hogy ahogy ide kiírtad, mondjuk ezt neki írd le?

Bár lehet hatásosabb lebbe, ha amikor legközelebb látod, odamennél hozzá, megkérnéd, hogy picit legyen szíves csak rád figyelni, mert szeretnél neki mondani valami nagyon fontosat. Aztán így ahogy ezt ide leírtad mond el neki, hogy valószínűleg beleszerettél és ha nincs ellenére szeretnél vele járni. És hogy reméled nem zavarja, akár mit is válaszol majd erre, akkor téged nem feltétlenül érdekel most pillanatnyilag az ő más pasikkal folytatott flörtjeinek története.

Ha van benne egy csepp szeretet is irántad, vagy tiszteled meg fogja érteni. És ha ki is kosarazz, nem fog zaklatni a többi pasis történeteivel anélkül, hogy ne kérdezné meg tőled meghallgatnád-e mi történt vele. Ha meg ez után soha többé nem áll veled szóba, nos fájni fog neked, de jobban jársz, mintha kínlódsz feleslegesen.

2015. jún. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én ismerem a Blázsik Vivit és ha be akarsz nála vágódni, akkor vegyél neki lecsókolbászt, mert azt nagyon szereti, de a sparosat!!
2015. jún. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mindig lecsókolbászt rágcsál.. úgy szeretem őt. :(
2015. jún. 20. 18:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!