Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A lány akivel a kapcsolatom indult elég gyerekes volt mikor megismertem. Mára érettebb lett, pozitívabb gondolkodással rendelkezik. Együtt voltunk 4-5 ónapot majd vége lett amit ismét 1-2 hónap követett majd megint vége lett. Szakítás után új párt talált majd szakítottak 9 hónap után, "visszajött hozzám". Időközbe elköltöztek más országba mert még a szüleivel lakik, 17 éves jelenleg. Amint hazajön velem van míg haza nem megy. Nem tudom elengedni mert mindenkiben őt keresem, folyamatoan beszélgetünk, skypolunk stb. Mit csináljak, várjak rá örökké? Idén érettségiztem, 20 éves vagyok, szakmával rendelkezem. Gondolkoztam hogy kimegyek hozzá, de a szülei nem szeretnek, így ez a lehetőség is megszűnt. Mi tévő legyek, valaki valami jó tanács? Köszi!
2015. máj. 29. 01:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha csak akkor a baratnod mikor itthon van akkor hagyd a fenebe. Letezik az ugynevezett tavkapcsolat. Szunetekben birtok talalkozni es ha egyutt maradtok mikor befejezi a tanulast eldontitek mi legyen. Mi 3 eve vagyunk igy a baratommal egy ev mulva koltozunk ossze (o jon hozzam)

18/L

2015. máj. 29. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, ez is távkapcsolat. Gondolkoztam rajta bár nem tudom megéri e megvárni, ki tudja mi lesz 2 év múlva, holnap felhozom a témát(jelenleg itthon van). Köszi a választ.
2015. máj. 29. 01:21
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem valami külföldi fekália dugja a nődet, csak, hogy ne legyen majd meglepetés!
2015. máj. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!