Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi tevő legyek?

Figyelt kérdés
A párom (24) barátja nyáron hazajön külföldről (évente egyszer jön haza) , és egy neves fesztiválra szeretné elhívni, amiben persze partner a párom és természetesen "csajok nélkül". Bízok benne, de azért 4 napos , matt részegségről szólo mutatvány után elgondolkodnék azon, hogy miről szólt ez a buli...Persze ő már lesápadt amikor felhoztam ,hogy "csajosbulisiofokbudapestvodkamegprojectx" akkor ő nem bírja elviselni ,hogy én nem vele vagyok. Persze én is elmennék arra a fesztiválra csak nem fér bele a pénztárcámba a több tízezres bérletjegy. Feszegessem a témát,hogy "nemmészelmertrészegleszelésmegcsalsz" vagy hagyjam rá?
2015. ápr. 6. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ültess virágot.
2015. ápr. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én 22, és 1 éve vagyunk együtt.
2015. ápr. 6. 21:32
 3/5 A kérdező kommentje:
Figyelj, ültetek neked, legalább azzal elfoglalod magad.
2015. ápr. 6. 21:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Hat akk te is szervezz magadra valami bulit a baratnoiddel arra az isore
2015. ápr. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Missi_Key ***** válasza:
inkább elmehetszhaéniselmehetek..
2015. ápr. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!