Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha szakítás után nem dobja ki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szakítás után nem dobja ki a tőlem kapott dolgokat, szeret még?

Figyelt kérdés
Tegnap szakított velem a barátom, 8 hónap után. Nagyon kivagyok, távkapcsolat volt. Azt mondta nem dobja ki őket, mert neki ez egy szép emlék. Nem is tudom mit várok. Lehet csak azt akarom hallani, hogy szeret :'(

2015. aug. 14. 08:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Attól hogy nem dobja ki még nem biztos h szeret, miért dobott?
2015. aug. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe akkor, nem éri meg a sírást egy srác sem, de főleg ez nem! Keress egy közelebbi pasit, olyan nincs, h nincs!
2015. aug. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mert hogy sok neki az a pénz amit fizet a vonat miatt..és hogy mivel már el is múlt részéről a szerelem, de attól még tudja, hogy kit dob el.. Már volt egy ilyen 3 hónapja, de még aznap visszajött akkor, nem tudom, most mi lesz, annyira reménykedek.:(
2015. aug. 14. 08:43
 4/11 anonim ***** válasza:
Ne reménykedj! Jobb is igy ha vissza is jönne mi értelme lenne? Az hogy havonta szakitana veled mert rá jön a hiszti roham
2015. aug. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igazatok van, mindenki ezt mondja, de úgy ment el 3 hete, hogy nem mondta, hogy nem jön vissza többet, tényleg maximálisan beleadtam mindent a kapcsolatba, egyszerűen nem értem, ennek nem így kellett volna történnie. Azt mondja, hogy neki nem kell lány,mert hogy azzal foglalkozni kell stb és ez nem neki való.Mégis hiányoznak a szép pillanatok, az ölelése stb..
2015. aug. 14. 08:51
 6/11 anonim ***** válasza:
Nyugodj le és meny el szórakozni a barátnőiddel
2015. aug. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Heló!


Mivel nem viharok közt váltatok el, voltaképp nincsi s oka, hogy kidobja acuccokat - miért is tenné?


Láthatóan másképp éltemeg, állt hozzá a kapcsolatotokhoz. Lehet, hogy későn vallaotta be, húztátok ,de ha az ő részérőé más szinten van adolog, mint nálad, akkor szeirntem jobb is, hogy véget ért - ha pedig változtatni se igen akart eze, akkor meg főleg.

2015. aug. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De ez olyan rossz :( Ez az első..nem bírom ki..
2015. aug. 14. 09:16
 9/11 anonim ***** válasza:
Én sem dobtam ki az exem dolgait, de nem érzek már iránta semmit. Én is arra gondoltam, hogy 20 év múlva szép emlék lesz visszanézni. Addigra már nem is fogok rá haragudni. Ez ennyire a Földtől elrugaszkodott gondolkodás lenne?
2015. aug. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Amint látod, nem feltétlen dobják ki az emberek az ex cuccait. Azt tudom mondani, hogy felejtsd el. Nincs pótolhatatlan ember. (én kidobtam a volt barátnőmét, mert nem jól váltunk szét) Ilyenkor ez normális, ha magad alatt vagy. Még egy darabig intenzív lesz és sokszor eszedbe jut, de majd egyre jobban elviseled. Nincs pótolhatatlan. Kitartás! :)
2015. aug. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!