Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tényleg ennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg ennyire szereti?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősőm akinek fél éve vége lett a kapcsolata mert a lány "családja" megfenyegete és már fél éve minden álodtt nap tönkre tette a kapcsolatukat amit már nem viselt el a lány most meg ismerősöm jelentkezett abba a osztályba ahova jár a lány és szerintetek most fél év után mi lesz ha szeptembertől egy osztályban lesznek.?

Mert hogy is mondjam a lány mindennek elhordta nem bírta elviselni hogy a családja bírósági ügyeket csinál vádolják és fenyegetik folyton a ismerősöm aki semmit sem csinált csak szerette a lányt de tényleg semmi rosszat nem csináltak csak szimplán a lány anyának a pasijának nem tetszet hogy vele jár..

Tól boldog volt a lány és ezt tette tönkre most meg szeptembertől ott lesz ismerősöm a osztyálba és kicsit hogy is mondjam hihetetlen amit csinál még érte ahoz képest hogy fenyegették lejáratták és minden és még így is akarja a lányt szerintetek?



2015. aug. 10. 07:36
 1/5 the_rocker ***** válasza:
ha igazán szerelmes akkor nem állíthatja meg semmi, szerintem ha ennyire hajt érte akkor csak szereti a lányt
2015. aug. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is. Ha beleszeret az ember valakibe akkor nagyon sokat tűr és tesz azért az emberért :)
2015. aug. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát elégé sokat kapot már ismerősöm de még akkor is küzd érte pedig szerintem tudja mi ogja várni a első pár hónapban mikor a vol bnője osztályába kerül.. :S

Most is már pár napja nem hallani róla mert éppen azt a szakot tanulja ahova most esetleg bejut (bnőjéhez)

De én ha már muszáj volnék szétválni a családom miatt akkor megharagudnék rá ha meg következő suli időre már a én osztályomba kezdene... :S

Nagyon érdekel hogy mi fog kisülni ebből vagy elhordja mindennek a lány vagy pletykát indít vagy esetleg mivel nem lehet ott a családja a suliban akkor kibékülnek és minden helyrejöne titokban :S

De én még ennyire hajtó srácot nem láttam.

2015. aug. 10. 19:22
 4/5 anonim ***** válasza:
pont ugyan ez a helyzetem...tudnék mesélni...
2015. aug. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Megjött közben a email is a iskolától felvették a osztályába.

Ha gondolod megirhatod privátba.

2015. aug. 13. 03:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!