Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Ti mit szerettek leginká...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit szerettek leginkább egy lányban? Mi a vélemrnyetek arról a lányról, aki egy kicsit szégyenlősebb?

Figyelt kérdés
Ha talpraesett? Ha temperamentumos? Ha vagány? Ha nagy szájú? Ha akaratos? Ha szégyenlősebb?

2015. aug. 12. 17:14
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
L/15
2015. aug. 12. 17:15
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
Mindegy, csak legyen rajta üreg.
2015. aug. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mindegyikben van valami jó :) A talpraesett és a vagány a legimponálóbbak számomra :)
2015. aug. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez mindenkinél változó, szóval nem fogsz kapni egyértelműen választ. Legyen annyira talpraesett, amennyire kell. Azért ne ijedjen meg az árnyékától :) A temperamentuma nagyjából az enyémhez legyen hasonló, vele lehet a legjobban együttműködni. Vagány...hmm... csak annyira, hogy ne legyen az, aki folyton a középpontban van és ne feltűnősködjön. Annyira legyen nagyszájú, hogy velem tudja megbeszélni a problémáit, szívesen meghallgatom és támogatom, ha kell. (itt is érvényes, hogy ne legyen túl feltűnő és konfliktuskereső) Akaratos lehet, de értse meg, ha valamit nem tudok megtenni neki. Ha szégyenlősebb, de másért pedig szeretem, akkor egy kicsit próbálok rajta javítani. Nekem valahogy így jönne be. :)
2015. aug. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem klassz, ha vagány.
2015. aug. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
54%
Ott azt a combjai közötti részt!
2015. aug. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
50%
Legyen jó teste és szeresse a Ducati Monstert :D
2015. aug. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Dreed ***** válasza:
100%

én imádom ha picit szégyenlősebb :D

Imádom zavarba hozni,és nagyon cuki amikor zavarban van :)

2015. aug. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%
Azt, ha akaratos, meg ha talpraesett. 15/F
2015. aug. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Legyen vagány, és fogjon meg a tekintete.
2015. aug. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!