Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 1 év 3 hónapot voltam egyutt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 év 3 hónapot voltam egyutt a volt pasimmal! Július 18. -án dobott engem hogy mással kell lennem, nagyon aranyos fiu, tud szeretni nem megcsalós tipus meg nem olyan hogy más lányt kinéz magának. Szerintetek még nagy esélye van hogy összejöjjünk?

Figyelt kérdés
Mert ő azt mondta végleg vége. Ilyen hosszú kapcsolata még nem volt tehát nem tud könnyen felejteni. Szerintetek?

2015. aug. 7. 07:28
 1/2 anonim ***** válasza:

de pontosan mi volt az indok?

ennyi, hogy mással kell lenned?? miért is?

nem lehet, hogy nem szeret már és a jobbat érdemelsz mint én dumával jött? mit mondott pontosan? azóta keresett? biztos,hogy nincs más lány? hány évesek vagytok?

2015. aug. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
"mással kell lennem" Eladott?
2015. aug. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!