Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van esélyem szerintetek hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem szerintetek hogy összejöjjünk?

Figyelt kérdés
Már lassan egy éve szerelmes vagyok. Ismertük egymást az előtt is de akkor még nem éreztem semmit de ez szeptemberben megváltozott mert nagyon sokat beszéltünk és nagyon jól szórakoztunk. Nem rég tudtam meg hogy akkor ő is oda volt értem, de 3-4 hétre rá nagyon rosszat mondtam neki. Azóta megint jóban vagyunk és szeret is de csak barátként gondol rám, viszont én még mindig nagyon nagyon szerelmes vagyok belé és szeretném ha ő is szerelmes lenne belém. Van még esély?

2015. júl. 22. 12:42
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem nem nagyon :(


mit jelent hogy nagyon rosszat mondtál neki? elküldted a kXrv4 anyjába? nem mindegy, hogy mit mondtál neki...

2015. júl. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem nagyon :/. De próbálkozni mindig lehet :D. Elvégre annyit megér nem :D. Próbálj úgy közeledni felé :D. Adj neki jeleket. Nem nehéz mert magától megy a dolog. Figyeld meg hogy reagál rá és elemezd ki minden mondatát. És te is figyelj arra hogy mit írsz :D.
2015. júl. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!