Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi idő után múlik el a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után múlik el a szerelem? (17L)

Figyelt kérdés

Hogyan lehet elfelejteni azt a valakit? Valaki azt mondta hogy 1 hónap alatt. Megint más azt hogy az első nagy szerelemet soha nem lehet igazán elfelejteni.

Próbálok továbblépni , de nem megy , mert igazából még mindig őt keresem , ami lehetetlen és reménytelen... szóval van valaki aki tud tanácsot adni? Vagy hasonló helyzetben van?



2015. aug. 4. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:
48%

Ebben nem lehet tanácsot adni..

Mindenkinek más..

Csak annyi hohy engedd el, koncentrálj másra, és idővel elfelejted..

Nincs semmi más megoldás..

2015. aug. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ugyan ez van velem is ....azt mondjak h nem mulik el mig nem szeretsz bele masba....hat en nagyon varom mar azt a masikat.....
2015. aug. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
nem lehetne megmondani, hogy na ez most egy hét, vagy egy hónap, vagy egy év alatt múlik el... attól függ, hogy milyen gyorsan múlik el, hogy hogy állsz hozzá. ha úgy, hogy neked ő kell, és szenvedsz miatta, hosszú évek lesznek. ha úgy, hogy leszarod, és igenis boldog leszel nélküle, hamarabb véget ér
2015. aug. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

egyéni, de pont olvastam egy cikket , azt hiszem az origón. Valami tanulmány szerűség . Azt írták , hogy legextrémebb esetben is maximum 2 év mire elmúlik ez az érzés, általában fél év. De nyilván az is közrejátszik, hogy milyen hamar találsz új szerelmet. Még azt is olvastam, hogy szakításkor újra előjön a "rózsaszín köd" érzés, és az agyad dopamint termel ha megint rá gondolsz, "megjutalmaz", és emiatt nehéz elfelejteni valakit, mert egyfolytába ábrándozol róla. Ezen lehet kicsit segíteni, hogy mindig amikor eszedbe jut egy kellemes emlék róla, rögrön valami rossz emlékre kell gondolni, ami miatt szakítottatok stb.

Nekem is ismerős, fél évig voltunk együtt és kb fél év telt el a szakítás óta, de még mindig sokszor jut eszembe, bár egyre kevesebbszer, azóta volt egy kis rövidebb kapcsolatom, de szakítottam mert nem éreztem azt amit kellene, bár hiába keresem, minden szerelem más milyen lesz..

2015. aug. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
utolsó, ezt nagyon valószínűtlennek látom. a környezetemben sok lány van, aki 3 vagy 4 éve szerelmes ugyanabba a személybe, itt vagyok én is példának. 3 éve szerelmes vagyok valakibe, bár nem vagyunk együtt. voltak rövidebb kapcsolataim, de valahogy egyik sem működik igazán
2015. okt. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!