Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem múlik el ez az érzés?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem múlik el ez az érzés?

Figyelt kérdés
Na szóval a történetem tavaly nyáron kezdődött amikor megismertem egy lányt akkor 17 éves voltam.Kb a második napon beleszerettem,és utána egész nyáron beszélgettünk taliztunk stb.Amikor elmondtam neki mi van(hagytam neki 1-2 hét időt mielőtt elmondtam),azt mondta szeretne kicsit jobban megismerni,és adott egy dátumot,hogy ha még akkor is azt mondom szeretem akkor oké.A lényeg,hogy elég csúnyán kihasznált az lett a vége,hogy egy tipikus "kutyába veszlek" kapcsolat lett,néha sokat adott magából(kb minden volt csak szex nem)máskor meg éreztette,hogy köszönjem meg,hogy egyáltalán barátok lehetünk.Aztán Szeptemberben egyszer csak közölte,hogy már nem bír,és nem akar soha többet beszélni velem.Mondtam neki,hogy oké és azóta sem beszéltünk.Viszont csak az után kezdődött az igazi bajom.Sorban jöttek a lányok kb 6-7,akiket sorba visszautasítottam,mert egyszerűen nem tudtam szabadulni tőle.Ez még oké volt 1-2 hónapig de aztán azt vettem észre magamon,hogy nem kell senki csak ő.És ez így több mint egy év után sem múlt el.Ugyanannyira szeretem mint régen.Mit tegyek?Jártam vagy 5 pszichológusnál de érdemben egyik sem tudott segíteni,de az is lehet,hogy csak én nem akartam,hogy segítsenek.Igazából egy életvidám srác voltam,most meg nagyon ingadozó a hangulatom,igazából nem is tudom van,hogy nagyon boldog vagyok aztán nagyon nem,és sajnos azzal,hogy keresem az okait annak,hogy miért nem sikerült vele szinte teljesen tönkretettem magam,hiszen mindig magamban keresem.A barátaim már nagyon unják ha róla beszélek így most tőletek kérek valami tanácsot főleg olyanoktól akik már éltek át hasonlót.Valahol én még bízok benne,hogy ennek nincs vége....na mindegy tehát bármilyen tanácsot megfogadok kivéve a "***anc,hagyd a ***ibe,stb"

2015. aug. 4. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak annyit tudok mondani hogy mindenhez idő kell ..velem is volt ilyen csak nekem 3 évig tartott .. 18/L
2015. aug. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Úúú, de magamra ismertem :D

Nekem most lesz egy éve lassan, hogy nem beszélünk, a gond csak az, hogy nekem tanítás időben mindig karnyújtásnyira van. Én is azóta hihetetlenül padlón vagyok, pedig az előtt komolyan semmi határom vagy korlátom nem volt s ebben nagyon egyedi voltam...most meg...A különbség az, hogy nálunk lehet, hogy még esélyes is lenne a folytatás, de nálatok... Ne beszélj róla se a barátaiddal, se senkivel. Ha eszedbe jut, erőltesd meg magad, s tereld el a gondolataid. Azokat a zenéket ne hallgasd, amelyek rá emlékeztetnek, se semmiféle szerelmes zenét. A tárgyakat, most vedd le a polcról, amikről ő jut eszedbe, majd szép emlékek lesznek, de ki kell ürítened a fejed, mert most nagy gödörben vagy. Csajozással meg igaz, hogy most úgy érzed nincs se erőd se késztetésed, de ha adódik egy szép alkalom ne utasítsd vissza. Most nehéz lesz újra megtalálnod a régi magad, még én is ezen vagyok, s nekem 2 és fél éves kapcsolat volt. Ne állítsd meg az életet, mert én is majdhogy egy évet siránkoztam, s rengeteg élménnyel s életvidámsággal lettem kevesebb. Ürítsd ki a fejed, sokat ne gondolkozz rajta, de engedd, hogy gondolkozz rajta. Magadtól nem fogsz könnyen talpra állni, jó ha van segítséged, akitől kapsz energiát. Még sokáig őt fogod látni, akár becsukod a szemed, de hé! A mostani éned tetszett jobban, vagy a régi, életvidámabb? Hajrá, és "akit neked rendeltek, azt még az ördög is talicskán utánad tolja!"

2015. aug. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Utolsó az a baj,hogy nekem is "Karnyújtásnyira van a tanítási időben". Én bízok a folytatásban,sajnos az összes kedvenc zeném rá emlékeztet meg kb minden.Épp ez az,hogy nekem sem volt semmilyen korlátom mindent megtettem/megszereztem amit csak akartam és most...Az volt a durva,hogy ezerszer majdnem le is feküdtünk meg minden és én tényleg azt hittem,hogy szeret ő is.Hiányzik testileg is de már az is elég lenne ha lelkileg visszakapnám,tehát beszélne velem vagy bármi.Persze nem rinyálok,hiszen azt nagyon utálom egy fiúban csak,hát ez a helyzet.
2015. aug. 4. 15:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!