Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Semmi nem olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Semmi nem olyan mint régen.

Figyelt kérdés
A barátommal lassan 8.hónapja vagyok együtt, de vannak olyan napok amikor irni is alig irunk egymásnak. És a találkozásaink vége fele minden unalmas. Mindent szó szerint minden témát kiveséztünk. Kérlek mondjatok.olyan programokat és témákat amikről beszélhetnénk. Szeretjük egymást és semmi esetre sem fogunk szakitani, csak egyszerűen nem olyan ez az egész kapcsolat mint régen, mivel lehetne feldobni? (16Éves lány vagyok)

2015. aug. 4. 12:03
 1/9 mutragep válasza:
Mi masfel veve vagyunk egyutt es nalunk is ugyan ez ment!! Lepd meg valamivel, fonz neki egy jo vacsit legy vele ronatikus :)
2015. aug. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, csak az a gond hogy hetente jo ha kétszer tudunk találkozni,szoktam sütni is neki, de főzni még nem főztem...Romantika alatt mire gondolsz?
2015. aug. 4. 12:25
 3/9 anonim ***** válasza:
Kreatívkodj gondolkozz mit szeret / szerethetne te ismered, és lepd meg olyannal amit még nem kapott és egyben nem számít rá
2015. aug. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem szereti ha vásárlok neki, kreativkodásbol meg már van ajándéka. Karkötő gumibol különböző kulcstartó figurákat csináltam, szinte minden alkalommal sütök nemk.
2015. aug. 4. 12:35
 5/9 anonim ***** válasza:
Juj, hát a barátomat és én informatikai érdekeltségűek vagyunk, szóval közös témánk bőven akad. :DD Na meg a táborairól szoktam faggatni, hogy legyen téma, stb. Vagy épp egy illetőről beszélünk. De ezek csak úgy jönnek, szerencsére mind a ketten pofások vagyunk, csak én be tudom fogni, ő nem. :""DDDDD De ezt szeretem benne.~ Mi terveztünk kisétálni 2 tóhoz is ilyen túra képpen, erdőkbe is járkáltunk, kisétáltunk a szántóföldre a földesúton, ahol volt egy baromi nagy tisztás, ott meg pár fa, ami igen romantikusnak bizonyult, leültünk alá és nagyon jó volt. ^^ Közös fürdő, piknik, áthívni ebédre, stb. Mi eddig ezeket csináltuk, de még bőven van ötletem. c: Nem vagyok én sem nagykorú, mégis az összeset sikerült megoldani, pedig nem vagyok elengedve annyira itthon. c:
2015. aug. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
neki*, bocsi a hibáért
2015. aug. 4. 12:39
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen, de mi inkább összebujva szeretünk filmezni. Eddig egyetlen egyszer voltunk moziba, mikor találkoztunk. Nem szeretünk sétálni és eljárni bárhova is
2015. aug. 4. 12:41
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi is filmeztünk összebújva, de ha nem szerettek eljárkálni, akkor nem túl sok dologban lehet részetek. Viszont akkor ne panaszkodj, hogy nincs semmi programotok.
2015. aug. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Akkor mondasz légy szíves olyan helyeket ahol nyugodtan ellehet tölteni egy délelöttöt? Délután meg mikor vele találkozok a szülei folyton áthivnak enni minket.
2015. aug. 4. 13:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!