Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Létezik ilyen lány egyáltalán?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen lány egyáltalán?

Figyelt kérdés

A kérdés inkább csak feltevés lesz, mert kétlem, hogy van ilyen lány, de ha mégis, pont ezen az oldalon böngészne.

Szóval barna hajú, alacsony (max 165 cm), tetkós, fekete keretes szemüveggel.

Stílusra fullcap, forrónaci, tornacipő.

Személyiségre pedig a vagány külseje ellenére mégis egy félénk lány, aki zavarba jön a bókoktól, szép szavaktól.

És emellett még szereti a focit, és az animét is.

Tudom lehetetlen, de hát ha.



2015. aug. 1. 12:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

biztos hogy létezik :D

sok sikert ;)

pár kritériumnak én is megfeleltem :D

2015. aug. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Előbb találsz olyat, aki tud a hódokkal beszélni és afrikai repülő pingvknnek gondolja magát :)
2015. aug. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Máté, te új vagy? :D

Minden mai kérdésnél látom a kommented. :D

2015. aug. 1. 12:12
 4/11 anonim ***** válasza:

Neeem :)

"Régóta" itt vagyok.. :)

De csak akkor jövök fel ha épp unatkozok..

2015. aug. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy ez én vagyok xDD Vagyis a tetkó és a foci csak jövőidő, mert játszani csak gimiben lesz lehetőségem (az sem biztos), és 18 alatt szülői engedély kell a tetkóhoz, azt meg nem kapom meg :D Viszont még zsenge fijatal lyeány vagyok, szóval val'szin a korom miatt esek ki a körből xDD
2015. aug. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ja, egy javítás a szemüvegem nem fekete keretes, hanem kávébarna :D
2015. aug. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Ennek kb a fele igaz ram (pl tetkom meg nem lehet xc amiert az elozonek sem x'D) eees a hajam sem lesz sokaig barna mert 3,5 ev mulva kek lesz :D(anyum 18alatt nem engedi..) es sztem nincs is olyan lany akire teljesen full igaz de biztos van akire egy ket elteressel igaz :D (pl elozo) hat hajraa :D
2015. aug. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nem vagy felszínes kicsit sem..
2015. aug. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 mangafigura45 válasza:
Ismerek ilyen lányt de o 175cm
2015. aug. 12. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A korhatart maskor ird oda, mert en ismerek egy ilyen elvalt, 2 gyerekes 37 eves anyukat. A kritriumoknak megfelel
2015. szept. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!