Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez egy jel? Vagy csak véletlen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez egy jel? Vagy csak véletlen és ne csináljak semmit?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy ezt az ezotéria kategóriába is lehetne rakni, na de mindegy...

Arról álmodtam, hogy az exem akivel 1éve nem beszéltem felhív skype-on (videochat)... Az ma volt, ma meg látom, hogy 1-2órája hívott (lehet, hogy véletlenül volt, nem vettem fel, mert nem volt nálam a telefonom) szóval nem tudom hogy most mi van, de elég furcsa...

(ő nem magyar, tehát azért is furcsa, hogy hívott mert soha nem beszéltünk úgy..)


2015. júl. 28. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:
hát... akár véletlen akár nem, én a helyedben biztos visszahívnám hogy mit szeretne.
2015. júl. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hívd vissza! Először csak kérdezd meg, hogy miért keresett, utána pedig majd rajta múlik a beszélgetés. Ha a véletlen műve volt csupán, akkor is lehet valami a végén.
2015. júl. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem, semmi.. de azt mondta, hogy 'emlékszel a bátyámat is úgy hívják, mint te, és őt akartam hívni'... pedig tisztán emlékszek, hogy egyik testvérét sem hívták úgy, mint engem xD Azért mondhatta, hogy ne bántson meg, hogy van valaki más vagy mi?:'D na mindegy, azért köszönöm a válaszokat :D
2015. júl. 29. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!