Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vannak olyan lányok akiknek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdező140 kérdése:

Vannak olyan lányok akiknek az alacsonyfiúk tetszenek?

Figyelt kérdés
Kb 153-154 cm magas vagyok és nem igazán találokolyan lányt akinek tetszenek az alacsony fiúk. Ha kell képet tudok küldeni privátban de csak annak aki rám ír privátban is.

2015. júl. 25. 22:31
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors és normális válaszokat aki így válaszolt annak ment a zöld pacsi.
2015. júl. 25. 23:30
 12/16 anonim ***** válasza:

14 evesen biztos noni fogsz meg. emlekszem 8.-ban kb ekkora volt egy otarsam, akivel vegul egy kozepsuliba jartam. eleinte o volt az alacsonyabb tolem jo 15 cmvel, de mikor elballagtunk, csak nezhettem felfele mert lett vagy 185-190 cm.

egyebkent 1 ilyen lanyt ismerek, aki az " alacsony" fiukat szereti, de o nem 14 es nem a 150 cm-seket kedveli, hanem akik kb egymagasak vele.

2015. júl. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Értem és köszi a választ
2015. júl. 25. 23:40
 14/16 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, öcsém! Én is törpe vagyok, de dugtam már tőlem magasabb csajjal is meg volt több barátnőm is. Amúgy meg vannak csajok, akiknek jobban bejön egy velük hasonló magas srác, mint egy undorító nagy darab zsiráf. :D
2015. júl. 26. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
1 évvel vagyok fiatalabb nálad. ezek szerint én. vagyok itt az egyetlen akinek bejön egy nála alacsonyabb fiú?! :DD
2015. júl. 26. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Engem az nem zavar ha a lány magasabb nálam csak szeressen olyan alacsonyan ahogy vagyok és én kedves gondoskodó vagyok és szeretnék majd egy barátnőt de tudom hogy most még kicsit fiatal vagyok
2015. júl. 26. 13:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!