Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudassam a sráccal,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudassam a sráccal, hogy nem közömbös számomra?

Figyelt kérdés
Van egy srác, szomszéd faluban lakik, ezért nagyon ritkán találkozunk. A barátaim szerint lehetséges, hogy én is tetszem neki, de ezt kétlem. Facebookon nem merek valamiért ráírni, mert úgy érzem, hogy idegesítem. Vagy csak idegesítené, ha pont én írnék rá. Fogalmam sincs, miért érzem ezt így.

2015. júl. 23. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:
nem tudod meg ha nem írsz
2015. júl. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hat ha a szemelyes talalka nem igen jatszik, akkor mehet h fscebookon lajkolsz nala dolgokat.. nem sok mindent csak parat. Aztsn vmikor rairhatnal h hogy van hogy telik a nyara miket csinal mennek e nyaralni stb. A valaszaibol biztosan tudni fogod, hogy mennyire kivsncsi rad. Ha rovid tomor valaszokat kapsz minden kerdesedre akkor valszegnem igen akar veled tarsalogni. Szerintem kezdd igy aztan majd minden alakul magatol. Nem kell kapkodni mert azt a sracok nem szeretik ha valaki a nyakukon log es nem hagy nekik teret.
2015. júl. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nyugodtan írj ra :)


Persze ne támadd le, hogy tetszik neked :) ;)


Es meg kitudja, lehet O is ugyanígy van , mint te, mármint nem mer irni :)


Szoval hajra :)

2015. júl. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!