Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudassam vele finoman,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudassam vele finoman, hogy nem közömbös a számomra?

Figyelt kérdés
Van egy fiú 8 évvel idősebb nálam. Suliban találkoztunk. Nagyon belé szerettem. Azt nem tudom, hogy ő mit gondol szabad-e egyáltalán. Csak annyit vettem észre, hogy többször néz (de lehet, hogy csak beképzelem) vagy, hogy bár lenne máshol is hely, de oda ül ahol én. A múltkor is elém ült le,kicsit oldalra húzta a széket, hogy mellettem is legyen (vagy azért hogy lássak tőle?. Nem tudom mit gondoljak ezekről a dolgokról. Azt sem tudom, hogy egyedülálló-e? Mit tegyek? Hogyan tudassam vele, azt hogyha akarja akkor tőlem mehet a dolog? Vagy milyen egyértelmű jelei lehetnek annak, hogy esetleg én sem vagyok közömbös neki? Bocsi ha hosszú!
2012. nov. 24. 18:16
1 2
 1/19 ASOT ***** válasza:
még is hány évesek vagytok?
2012. nov. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
21 és 29
2012. nov. 24. 18:20
 3/19 A kérdező kommentje:
Nagyon gáz tudom, ezt nem kell megírnotok.(
2012. nov. 24. 18:21
 4/19 anonim ***** válasza:

neked volt már pasid? azt hittem fiatalabb vagy...majdnem elmeséltem valamit :) de így nem

ha legközelebb melléd ül, kérdezz tőle bármit

2012. nov. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
miért lenne gáz? finoman érj hozzá, vagy dícsérd meg a haját (ha beszélő viszonyban vagytok) stb. rengeteg női praktika van
2012. nov. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

ursula rá hibáztál nem volt még... ettől még elmesélhetnéd, érdekelne, de tényleg...


Beszélő viszonyban vagyunk persze, de nem hiszem, hogy t

2012. nov. 24. 18:27
 7/19 anonim ***** válasza:

Éreztesd, érdeklődj felőle.

21 évesen nem volt még senkid vagy csak ennyire tetszik és izgulsz?

Teljesen általános dolgokról lehet beszélgetni kezdetben.

Szedd össze magad és az önbizalmad. Az megszépít egy nőt. Légy határozott. Mit veszíthetsz??

2012. nov. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
szerintem menj oda hozzá egyszer amikor egyedül van és kérd meg valami piti dologgal hogy segítsen és kezdj el beszélgetni valamiről. ha vevő rá akkor meg tudod ismerni ha nem akkor hagyd.
2012. nov. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
szóval nem hiszem, hogy tudnék kezdeményezni, alig merek ránézni, a múltkor mentem fel a lépcsőn és azt hittem ő fog szembe jönni erre majdnem kiborítottam a kávét hihetetlen tényleg, megőrjít...
2012. nov. 24. 18:28
 10/19 ASOT ***** válasza:

elsőre 15 re tippeltem én is :)


De nem vagy már annyi, és lehet h első pasiról lenne szó, de ettől még megkérdezheted tőle, hogy szia, nincs kedved meginni egy teát, kávét óra után??


Ennyi bőven elég, ebből már tudni fogja h tetszik neked.

2012. nov. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!