Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudassam vele finoman,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudassam vele finoman, hogy nem közömbös a számomra?

Figyelt kérdés
Van egy fiú 8 évvel idősebb nálam. Suliban találkoztunk. Nagyon belé szerettem. Azt nem tudom, hogy ő mit gondol szabad-e egyáltalán. Csak annyit vettem észre, hogy többször néz (de lehet, hogy csak beképzelem) vagy, hogy bár lenne máshol is hely, de oda ül ahol én. A múltkor is elém ült le,kicsit oldalra húzta a széket, hogy mellettem is legyen (vagy azért hogy lássak tőle?. Nem tudom mit gondoljak ezekről a dolgokról. Azt sem tudom, hogy egyedülálló-e? Mit tegyek? Hogyan tudassam vele, azt hogyha akarja akkor tőlem mehet a dolog? Vagy milyen egyértelmű jelei lehetnek annak, hogy esetleg én sem vagyok közömbös neki? Bocsi ha hosszú!
2012. nov. 24. 18:16
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

ú köszi nagyon jó ötleteket írtok!


Nem volt még senkim és nagyon izgulok is.

2012. nov. 24. 18:30
 12/19 A kérdező kommentje:
ASOT erre már én is gondoltam, de ha nemet mond akkor nem tudok többet egy helyre se menni vele , mert elsüllyedek szégyenemben... pedig eléggé valószínű hogy találkozunk majd később, mert ő azt csinálja amit majd én szeretnék, így tart nekünk órákat is belőle, szóval bonyolult a helyzet, ha későbbiekben kikerülhetném akkor próbálkoznék, de így...
2012. nov. 24. 18:33
 13/19 anonim ***** válasza:

Beszélj meg vele valahogy délutánra/estére egy randit valami kávézóban.

Nem vagyok alkohol párti, de ha egy pohárka pezsgőt/bort megiszol, hátha ellazít annyira, hogy felszabadultabban beszélgess vele.

A kezdet nehéz mindig, azt megy minden magától. :)

2012. nov. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
De hogy viselkedik? Úgy érzed, van esélyed?
2012. nov. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

ezt most nem mesélem el, mert nem illik ide


akkor közelíts indirekt módon kezdj el vele beszélgetni arról a témáról, amit tanultok, így neked se kockázatos, meg a közelében is leszel

szerintem ha kicsit is tapasztalt, akkor úgyis vágni fogja, h bejössz neki, és akkor majd ő lép

2012. nov. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 ASOT ***** válasza:

Ó ne félj! Ilyen sok emberrel előfordult már, h utána cikis volt. De kockázat nélkül nincs győzelem!


Ha nem teszel semmit akkor tuti h még hónapokig így fog ez menni amíg végül nem fogod látni őt egy másik lánnyal kéz a kézben sétálni.


Attól h 29 éves még nem biztos h annyira mersze is van h ő kezdeményezzen.


Egy ártatlan nincs e kedve óra után meginni egy kávéban nincs semmi extra, elvileg 29 éves és nem hülye remélhetőleg. Aztán ott valamit hablatyolsz majd az óráról nem tom milyen óra ez, de majd arról, légy kíváncsi. Aztán h nem húzza le a kávét egy nyelésre és utána nem mondja h húznom kell akkor érdekled.

2012. nov. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 ASOT ***** válasza:

de asszem elsőre ez lesz: ha ott leszel az adott helyzetben mert amolyan lámpalázas leszel, el fogsz játszani a gondolattal, h na most hozzászólok, na most de jajj neeem, aaajjj ez olyan rosssz most mit mondjak, jajj tuti beégek...aaajjj nem megy..


B@sszki ne szenvedj hanem hívd el! :)

2012. nov. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
köszi ez tényleg nagyon nagy segítség, mert nagyon szeretném ha lehetne ebből valami, de annyira hülyének érzem magam ehhez... köszi tényleg és írjatok még ötleteket szívesen veszek bármilyen tanácsot.
2012. nov. 24. 18:49
 19/19 A kérdező kommentje:
Ja és persze ment mindenkinek a zöld kéz. Csütörtökön találkozom vele legközelebb addigra, megpróbálom összekapni magam és közeledni hozzá.
2012. nov. 24. 19:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!