Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kicsit beleszerettem egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit beleszerettem egy csajba, de igen hülyén tudta meg, mit kellene csinálnom?

Figyelt kérdés
Én ezt a kérdést már kiírtam este de azért bepróbálom még egyszer hátha kaphatok még hasznos tanácsokat.Most úgy a csajok véleménye érdekelne.Na kicsit kifejtem jobban mert muszáj lesz.Na van egy csaj,régen együtt jártam vele általánosba egy évig.Ő máshova jár suliba,tehát alig látom kb két havonta,és kb két éve már nem is beszéltünk.Na egyszer állomáson láttam és hát nem tudom nagyon megfogott benne valami.Kicsit beleszerettem.Na van egy haverom aki 8 éve ismeri és megkértem hogy hívja már el valahova mert neki tuti igent mondana és akkor tudnék vele beszélni.Na ezzel néha nyaggattam,de előző hétvégén egy kicsit bebaszcsiztam :D na ekkor rám ír a gyerek,én meg nagyon költőien leírtam hogy milyen szép,meg ilyeneket.Na szerdán valamiért rossz paszban volt és szemétkedni akart és elküldte a csajnak ezt amit írtam róla.Na a kérdés az lenne hogy most mit csináljak? :D te ha egyszer csak kapnál egy ilyet csajként úgy hogy reagálnád le?

2015. júl. 19. 09:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hogy írtad le :D Mert ha tényleg költőien vagy csak "költőien", az nem mindegy :D
2015. júl. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát.. ha tényleg költői voltál akkor örülnék neki:) 17/L
2015. júl. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!