Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Véletlen belészerettem. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véletlen belészerettem. Mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez ilyen tipikus tinilányos szöveg... az a lényeg, hogy van egy srác, aki nagyon tetszik.

(ha a környékében vagyok, elfog egy ilyen érzés, ami vidámsággal tölt el, és annyira nagyon... szóval csak tetszik)

És régebben volt egy ilyen idő, amikor szerintem én is tetszettem neki. (Ebben is tippeket kérnék... mert az úgy mit jelent, hogy a srác folyton téged bámul, még úgy is, ha a barátnőjével van, (8-9 hónapos kapcs.) és keresi a tekintetedet... annyira nagyon jóó volt régen:SS mikor mindig rámnézett, és én annyira feldobódtam tőle.)

és itt van a nevetséges/szánalmas része: nem beszéltünk soha. csak engem nézett... de az annyira jó volt.

mostanában meg barátnője lett, (újra. mert közben volt egy 3-4 hónap amikor szabad volt.)és én így feltételezem, szeretik egymást.. lassan 3 hónaposak.

szóval. lehet ott volt a baj, hogy én nem viszonoztam ezeket a "szemkontaktusos" dolgokat?

annyira nagyon sajnálom, hogy így elszúrtam:S

lécci írjatok nekem olyan válaszokat, amik kigyógyítanak!!


2011. jan. 20. 21:35
 1/7 A kérdező kommentje:

ja, csak 14 vagyok. még fiatal:p

és ilyen könnyen esek szerelembe:S vagy valami olyasmibe:P

2011. jan. 20. 21:38
 2/7 anonim ***** válasza:
"Véletlen beleszerettem" -> ez tetszik :) véletlen félredugtam ... :)
2011. jan. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
most tedd te ugynezt vele ,hatha ujra elindul valami koztetek:Pha meg nem akkor tenyleg elszurhattd annak idejen de ah ugyes vgy meg semmi sincs veszve:P
2011. jan. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 lill* ***** válasza:
véletlen félre dugtaam XD
2011. jan. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi az egyetlen értelmes választ:P

a többieknek meg köszi, amúgy is, mert szeretem ha jókedvet okozok. csak most éppen nem vagyok olyan állapotban de köszi a válaszokat.


még annyit: a bnőjének ilyeneket ír facebookon, hogy szeretlek, meg annyira nagyon jó vagy meg stb. ez tényleg ilyen nagy szerelem lehet? vagy van esélyem?

2011. jan. 20. 21:56
 6/7 anonim ***** válasza:

Annyira nagyon jó vagy? <- ez kicsit érdekesen hangzik.. xD


Am nemtom de beszélgess vele, legyetek jóban, vagy barátok. Aztán majd kiderül, úgyis szakítanak egyszer XD

2011. jan. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Első (félredugós) válaszoló vagyok:

Bocsi, nem akartalak mégjobban elkeseríteni, de ez a szöveg annyira aranyos volt, az ilyen labdát le kell csapni :)

2011. jan. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!