Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 17ĂŠves lĂĄny vagyok, beleszer...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17ĂŠves lĂĄny vagyok, beleszerettem anyum Ăşj pasijĂĄnak a fiĂĄba. Ez normĂĄlis?

Figyelt kérdés
Szüleim 3 éve elválltak, anyum 4 hónapja összejött egy egyébként tök rendes pasival akinek van egy 18 éves fia. Egymásba szerettünk és már többször meg is tettük. Anyu egyik alkalommal amikor (most hívjuk Petinek...)Peti ölébe ülve nyakát átkarolva csókolóztunk a kanapén visszajött a buszmegállóból valamiért és lebuktunk. Anyuék szerint ez beteges mert testvérek vagyunk és pszihológushoz küldtek mindkettőnket. Nektek erről mi a véleményetek? Tényleg testvéreknek számítunk és betegek vagyunk?
2015. júl. 13. 20:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek, használj másik karakterkódolást.
2015. júl. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű volt megfejteni. :P


Nem is vagytok testvérek. Gondolom együtt laktok, egy család vagytok. Féltestvérek sem vagytok, mert nem egyezik egyik szülőtök sem. Úgyhogy semmi probléma nem lehet vele.

2015. júl. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nemertem miert csinĂĄlta ezt mielott elkĂźldtem meg jo volt
2015. júl. 13. 21:02
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagytok vér szerinti testvérek akkor nem beteges .
2015. júl. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De akkor anyuek miert vannak ugy kibukva es miert foglalkozik ezzel egyaltalan egy pszihologus, sot miert mi jĂĄrunk hozza es miert nem ok
2015. júl. 13. 21:04
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagytok verrokonok.tehat nem is vagytok betegek.most gondolj bele.mivan akkor ha mondjuk az utcan találkoztok...akkir sem lennetek testvérek.anyukad pedig gondoljon bele hogy mi tortent volna ha ez gorditva tortenik es ti jöttök elobb ossze es ok szeretnek egymásba.attol meg ok sem lennenek rokonok.
2015. júl. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom azért gondolják ezt betegesnek, mert ők együtt vannak, és egy átlagos családban, ahol ugyebár igazi testvérek a gyerekek, ez nem fordulna elő. De ebben az esetben nem beteges, remélem a pszichológus is ezt fogja mondani anyudéknak.
2015. júl. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 opened paradise ***** válasza:
100%
Emiatt pszichológushoz vittek? :O
2015. júl. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mindkettonket ugyanahoz de kulon foglalkozasban. Es a pszihologus meg komolyan foglalkozik is ezzel a "problemaval"... De most megnyugtattatok, lehet elkuldom az oldal liknkjet anyeknak.
2015. júl. 13. 21:22
 10/11 anonim ***** válasza:
a pszihológusok jófejek, beszélgettek vele mindketten és elmondja anyutoknak hogy nincs ezzel semmi baj és veletek minden rendben van :) 23f
2015. júl. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!