Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tenyleg csak baratot lat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HorusS kérdése:

Tenyleg csak baratot lat bennem? (Reszlet lent)

Figyelt kérdés

Elmondtam neki hogy mit erzek es hogy bele vagyok zugva...o is elmondta hogy eleinte szimpatikus voltam neki de mar nem de en vagyok a legjobb fiu baratja es szerinte nagyon sok dolog van bennem ami masba nincs es kerdeztem hogy soha nem tudna e szeretni es azt mondta hogy nem hiszi...engem atlagos fiunak tart 10/8 es azt mondta ez eleg hogy valakivel ossze jojon de velem nem akar es csak baratok lehetunk de azt mondta hogy tovabbra is talalkozhatunk es beszelhetunk telefonon de csak ugy szeret mind baratot en nem ertem :-/ ha csak barat akkor miert akar talalkozni meg stb...en nagyon meg szeretem napapi kb mikor felkelunk egesz 11-12 ig sms ezunk vagy chatalunk es telefonon is sokat beszelgetunk es szerintem nagyon jol el vagyunk de miert mond ilyeneket? Sokszor ugy erzem megis van eselyem de o azt mondja nem tudna szeretni

Kerlek szepen csak rendes valaszokat es ne hulyeskedjetek velem :-(

En 17f

Ő 16/l



2015. júl. 10. 23:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem biztos.

Kb én is hasonló helyzetben vagyok, és az a helyzet, hogy néha jobb eltitkolni az érzéseinket, mintha feladnánk a szerelemért...

Ha érted mire gondolok. Tehát, hogy egy barát akár örökké veled van, de ha belevetnétek magatokat egy kapcsolatba, az nem tartana sokáig ://

2015. júl. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A lanyok szerintem tudjak keretni magukat.

Ha 10/8 vagy neki akkor lehet hianyol beloled valamit

Sok lany van igy hogy lekoppintja a sracot mert valamit mondott neki vagy megbantotta de a srac nem veszi eszre lehet ez regi kisgyerekkori osszeveszes is de ha tul jo baratok vagytok akkor neki nehez lenne elveszitenie teged ha osszejonne veled

alegjobb fiu baratok altalaban nem valhatnak pasiva en ezt tapasztaltam

a lanyok azeft valasztjak ezt egy fiunak mert megbizbak benne es a helyere nem sokszor van mas fiu

a lanyok sokszor nem birjak ha egy fiu eroszakos

csak nyugodtan gyenged raveetesekkel probald vele kozolni hogy fontos vagy neki

es a lanyok sokszor annyira ledobbennek hogy nem tudnak mit mondani

vagy nem vetted eszre amig neki bejottel es utana mar keso mert nem ad megegy eselyt

2015. júl. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ott szúrtad el, hogy gyakorlatilag saját magadat barátzónáztad be. Neked kellett volna elöbb a lányt. Abból lehetett volna valami. Talán ha úgycsinálsz, mintha elfogadtad volna és tényleg csak barátként néznél rá, akkor lehet még valami. Mesélj neki csajokról akik tetszenek neked, hogy találkozgatsz valakivel, ilyesmiket.
2015. júl. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Huh nem gondoltam volna hogy ilyen valaszokat kapok de nagyon nagyon szepen koszonom es megy a zold kezecske mindenkinek :-)

Meg johetnek valaszok ki mit gondol :-)

2015. júl. 11. 00:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Tenyleg barat zonaban vagy... En pont a masik oldal vagyok. Egy nagyon jo fiu baratom belemszeretett es megprobaltam vele... Nagyon nem volt jo... Marmint nagyon aranyos, kedves, meg minden, de nem tudtam pasikent tekinteni ra. Ugyhogy felejtsd el a lanyt.
2015. júl. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
:-)
2015. júl. 11. 00:22
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom az utolsonak is
2015. júl. 11. 08:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!