Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szeretnék egy lány barátot,...

Szeretnék egy lány barátot, de van barátnőm, ez tényleg bűn?

Figyelt kérdés

van barátnőm és kb. megöl ha csak ránézek egyetlen lányra is pedig néha jó lenne valaki mással is beszélgetni..


ez más szerint is gáz vagy csak barátnőm über féltékeny?


2015. jan. 4. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
a barátnőd über féltékeny
2015. jan. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én sem örülnek, ha a barátomnak lány barátja lenne,és kettesben talalkozgatnanak. Az megint màs, ha van egy társaság, ahol többen jóban annak fiúk-lányok vegyesen és együtt taliznak.(ismerek pár ilyen társaságot) te örülnél ha a barátnôd kettesben találkozna egy màsik fiúval, helyetted?
2015. jan. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam, aztán megbizonyosodtam róla, hogy nincs miért félni, ráadásul a társaság, akikkel vagyunk a barátommal, ott mindenki barát és segít a másiknak ha kell. Ja és lányok is vannak köztük. Beszélgess vele erről, hogy ne legyen ennyire féltékeny, győzd meg, hogy nincs miért aggódnia.
2015. jan. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De en nem értem egyébkent.. Barátom nem vágyik lány barátokra, én nem vagyom fiú barátokra, ott vannak az osztálytársak+kolegák,ha idegen neművel szeretnék beszélgetni. Mindkettonknek vannak sajàt nemű barátai. Miért pont egy lány barátra vágysz? Barátnőd elôtt miért nem vágytál lány baratokra? Mert gondolom nem voltak,mert akkor még meglennének. És megint máshogy állna a barátnôd a dologhoz,ha îgy ismer meg,mint hogy most van neked ô és hirtelen más lányok társaságára vágysz. Szóval ertheto hogy nem tetszik neki,ha belegonfolsz.
2015. jan. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!