Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A helyzet az hogy 14 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oli /the you frend kérdése:

A helyzet az hogy 14 éves vagyok és meleg. Másoknak bevallani nem merem, de szeretnék egy meleg barátot. Ez lehetséges? , de tényleg, szükségem lenne rá

Figyelt kérdés

#ismerkedés #barát #egy barát kell
2013. jún. 11. 17:41
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
14 évesen honnan tudod te azt hogy meleg vagy??!
2013. jún. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
szerintem 14 évesen nem tudhatod még ezt igazán..:)
2013. jún. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Pff miért ne tudhatná? Én is tudtam 13 évesen, hogy heteroszexuális vagyok.
2013. jún. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

14 évesen még nem vagy semmi, nem, hogy meleg. Teljesen természetesek az ilyen pillanatnyi elmezavarok ilyen korban. A lényeg, hogy most alakul ki, hogy melyik nemhez vonzódsz. Kíváncsi vagy mint a szar, ki akarsz mindent próbálni... tudom, mert ugyan így voltam. 13-14 évesen én is azt hittem, meleg vagyok. Aztán rájöttem, hogy mégsem. 17 éves koromtól kezdve mostanáig a 4. barátnőnél tartok, ha az egy éjszakásokat nem vesszük bele. Ne törd magad a dolgon... nem kell neked pasi, csak most gondolod azt. Ha majd 16-17 évesen is ilyesmi lesz a felfogásod, akkor tedd fel újra a kérdést.


19F

2013. jún. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Hülyeséget írtok... nekem már az előtt a fiúk tetszettek, hogy tudtam volna, mi az, hogy "b**i". Aztán mikor megértettem, hiába próbáltam megváltozni... nem lehet...
2013. jún. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Kedves 5. légyszíves ne próbáld rá beszélni hogy tényleg meleg... lehet még lenne esélye normális életre ... remélem nem vagy homo!
2013. jún. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 15 vagyok, biszex, ne kezdjetek oltogatni, igenis lehet tudni, mit ahogy a többi ember tudja, hogy hetero. Eddig 2 lányba szerettem bele, de ettől függetlenül a fiúk is érdekelnek. Kedves kérdező, keresgess itt gyakorin, én is itt ismertem meg egy csaj, akivel nagyon jól kijövünk. Ha akármi van, nyugodtan írj, tudom, hogy milyen helyzetben vagy! :)
2013. jún. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem akarom rábeszélni!!! senkinek nem kívánom ezt az életet, mint amilyen az enyém emiatt!! csak nem szeretem, amikor azok szólnak bele, akinek fogalmuk sincs a dologról
2013. jún. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Birom, hogy be akarjatok meselni a gyereknek, hogy nem meleg...14 evesen boven el tudja donteni, hogy a fiukra vagy a lanyokra izgul fel.

Kerdezo, baratot keress a neten, de ne azert baratkozz vlakivel, csak mert meleg...ha meg olyan baratra gondoltal, akivel randiznal, akkor azt mondom, hogy meg legyel inkabb gyerek, tul fiatal vagy a randizashoz (ha hetero lennel, akkor is ezt mondanam)

2013. jún. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!