Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Segitséget szeretnék kérni!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HyPeRcOoLeR01 kérdése:

Segitséget szeretnék kérni! Holnap Mozi?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Segitséget szeretnék kérni , mert holnapra (27) meg hivtam egy làny aki tetszik és egy barátnőjét moziba. (Kulonben nem engedték volna el :S) A lány tudja hogy Szerelmes vagyok belé.'Facebookon szivecskés meg puszis emoji-kat kuldunk egymasnak. És abban szeretnék segitséget kérni hogy szeretnék neki bokolni. De csak finoman. Még nem jàrunk. Mondta hogy majd ha nagyobbak leszunk. (12 éves) Értelmes válaszokat elöre is koszonom! :) Illetve élöbben még soha nem beszeltunk igy. Ez gondot jelent? 13/F

2015. jún. 26. 23:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Gondoot ám. Főleg ha ott lesz barátnöje is.

Mozi egyik legrosszabb randihely egyébként.

Eygébként kapcsolat nem kor függő.

Pont ilyen helyzetben( 13f 12l) vesztettem el szüzességemet s nem bántuk meg.

De nektek hasonlót se ajánlok még. Csak e szövegedből látszik közel sem vagytko felkészülve.

Bókok s minden majd belülről jön.

Csak legyél önmagad, ne legyél szerény, szégyenlős.

Sok sikert jövőbe.

18f

2015. jún. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Jaj de cuki vagy!!:-)

Ne betenult szöveger mondj neki!

Majd rá jössz te erre!

Sok sikert!

14/L

2015. jún. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy milyen csinos/milyen jól áll neki ez vagy az. Bár tényleg nem éppen "randi", ha barátnő is ott lesz, de azért így is együtt tudtok lenni, tudtok dumálni mozi előtt/után. Plusz, legalább meg tudjátok tárgyalni majd a végén a filmet, az is egy beszédtéma, ha "kínos csend" lenne... De amúgy jönni fog minden magától, ne parázz! Sok sikert! ;)
2015. jún. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Először is mikor talàlkoztok, mond meg a barátnőjének hogy "Mostmàr mehetsz", majd megfogod a szimpatizált lány kezét és elviszed ahova akarod.. Aztán ügyelsz arra hogy mindig beszéljetek, és tegyék kedves megjegyzéseket..



Mint pl. "De jó feneked van.. Megfoghatom?" vagy.. "Te is megdoghatod ha benyúlhatok a bugyidba.."



Viszont ha nem szexre kell (AMI ILYEN KORBAN KORAI!!!)

Akkor ezeket:

- Szép a szemed

- Tetszik a mosolyod


Ruhára is tehetsz, de ne túlzottan mert a végén még azt hiszi radiátor vagy, hogy csak árad belőled a melegség..



Na sok sikert! ;)

Majd adj infot hogy hogy ment :D

2015. jún. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Ja és a legfontisabb!! Ha jó benyomást akarsz tenni a lánynál, az én kommentemet figyelmen kívül hagyod..
2015. jún. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg megkérni a barátnőjét, hogy kicsit hamarabb menjen haza, mert gondolom ő is tudja, hogy érzel a lány iránt. Moziba mindenképp a csaj mellé ülj, a barátnője ne legyen köztetek. Hova mentek? Esetleg utána hívd meg egy fagyira, vagy kajálni. De ha film után rögtön haza kell mennie akkor rába*tál.
2015. jún. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat/tippeket. Remem jól fog sikerulni. ;)

Főleg 1,2-esnek ;)

2015. jún. 27. 11:51
 8/8 A kérdező kommentje:
+3-as bocsi azt ki hagytam xD
2015. jún. 27. 11:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!