Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeretem at osztálytársam!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem at osztálytársam! Hogy csináljam?

Figyelt kérdés

Bocsi,telefonról vagyok.

Szóval.

3 éve összejöttem egy lánnyal,de nem sült el jól a dolog. 3n azért jártam vele,mert fizetett nekem a nővére(csúnya volt nagyon).Majd elment az iskolából.

Én egy szigeten élek úgy mint 3 lány a suliból,mert mi kompal járunk át.

Na a lényeg:

Nagyon megtetszett az egyik lány,akivel járunk át az év 6 év végétől. Akkori nyári szünetben haveromék elmentek hozzá,és szó szerint megkérdezték tőle h tetszek-e neki,azt mondta h csak barátok stb...

Idén közelebb tudtam menni,de nem teljesen mert a barátnőjével van minden percben,de ő ezt nem szeretné mert sokszor felbassza az agyát.

Nekem mond csak el olyan dolgokat ami pl. A barátnőjéről gondol.

Idén sokszor megnevettettem, de van egy zavarótényező. Van egy cigány oszt.társam,akinek hülye feje van,és ha csücsörit vagy akármit csinál akkor "vicces" feje lesz(ő is ezt a lányt akarja). És nevet a lány mint az atom,én meg csak a vicceimmel tudom nevettettni.

Amúgy nem tudom h lehet-e esély,mert ő a legszebb lány a környéken de még nem volt pasija.

Előttünk öltözik tesire,és gyönyörű.

Én amúgy a magasságommal és súlyommal vagyok jó,mert 181 cm magas vagyok és 76 kiló,a cogánygyerek meg 182cm és 87 kiló!!!

Ezt szokták mondani a lányok h milyen degedt a gyerek,de rám ritkán hogyha basztatom őket.

Eddig eljött velem 2-3 alkalommal a lány,pl. Sétáltunk a duna-parton,rsndszeresen hazakísérem,eljött velem rendezvényre.

Hogy tudnék a nyáron közelebb kerülni? A barátnője el dog menni2 hónapra,mi meg költözünk innen 20 km re odébb pestre.

Amikor unatkozok vagy engem hív vagy a cigót,és órákig beszélgetünk.


2015. jún. 21. 06:05
 1/2 anonim ***** válasza:
semmi esélyeda csajok a cigányokhoz vonzódnak ez ősi ösztön és valamiért főleg a magyar lányokra jellemző, hogy cigány, néger arab az mind jobb, mnt a fehér nekik!
2015. jún. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
:-D
2015. jún. 21. 09:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!