Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A tanácsotokat szeretném...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eztmost kérdése:

A tanácsotokat szeretném kérni, hogy mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szeretném a tanácsotokat kérni abban, hogy mit tegyek. Tetszik nekem az osztályunkból egy lány, akivel már 2 éve vagyunk egy osztályban. Szőke, kb. 170cm és kicsit butácska, de nekem tetszik. Ezzel eddig nem is lenne baj. Eddig nagyjából semmit sem beszélgettem vele, nem nagyon tetszett, de múlt héten felhívott magához, hogy segítsek neki egy valami plusz sulis projektben, végül nem is készültünk el, de 4 órát beszélgettünk. Ha valami vicceset mondtam kacagott rajta, elég sokat szemeztünk, mosolyogtunk egymásra. A beszélgetés közben mondta, hogy egy fiú hazakísérte előző nap, de vele szinte semmi témájuk nem volt, velem meg olyan jól elbeszélget, stb. Egyszer megdicsérte a facebook profil képem.


A csaj, azóta a suliban nem jön oda mondjuk, hogy beszélgessünk, max. köszönünk egymásnak. Arra gondoltam, hogy kihívnám a városba egyet sétálni, de nincs elég bátorságom. Meg ráadásul mondta, hogy egy másik fiú is hívta.


Szerintetek mit tegyek?


(17 évesek vagyunk, mindketten)



2015. jún. 19. 21:40
 1/2 anonim válasza:

Pont ez volt velem is. Most az utolsó 1 hónapban. Az egyik osztálytársammal akivel 2 évig semmit nem beszéltem elkezdtünk beszélgetni. Aztan minden nap egyre tobbet voltunk egyutt es egyre tobbet beszeltunk. Eszrevettem hogy mar o is tobbet erez irantam mint baratsag es ossze is jottunk. Szoval neked a tanacsom hogy ne felj mar elhivni :) ez meg a legkevesebb :) hajra :) legyen onbizalmad :) es ne erdekelejen az a masik srac... le van szarva... BÁTRAN :)


16/f

2015. jún. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a válaszod, gratulálok a barátnődhöz, sok sikert neked! :) Megpróbálkozok én is.
2015. jún. 19. 22:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!