Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tanácsotokat szeretném kérni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsotokat szeretném kérni van egy lány aki kezd egyre jobban tetszeni nekem, de lány nagyon két értelmű jeleket küld tudnátok ebbe segíteni nekem?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni szimpatikusnak tart vagy nem de nem szeretném hogy véletlen felismerjen ezért privátban írnál le bővebben?
2015. jún. 18. 11:04
 1/5 anonim ***** válasza:
írj
2015. jún. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Írhatsz nekem is.
2015. jún. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jöhet!
2015. jún. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem is írhatsz.
2015. jún. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ igazatok lett és köszönöm a biztatást mindenkinek ment a zöld pacsi!
2015. jún. 20. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!