Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tennem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, akit két hónapja ismertem meg, egy hónapja vagyunk együtt. Nagyon szeretjük egymást, az egyetlen gond, hogy ő Thaiföldön él, elég messze tőlem.

Volt már pár hete, hogy szakítottunk a nagy távolság miatt, de egy napnál tovább egyszerűen nem bírtuk egymás nélkül.

Milyen lehetőség lenne, hogy ő ideköltözzön?

(mondjuk a kormány xenofóbiája miatt ő is megélhetési bevándorlónak számítana, szóval gondolom sehogy)



Én 15F, ő 18L



2015. jún. 12. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:
barátnőd thai?
2015. jún. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen.

Emiatt érdekes, mert ha magyar lenne nyilván beengednék.

2015. jún. 12. 19:30
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Találkoztatok már egyáltalán? :D De most viccen kivül :O ez enekm nagyon neten megismertem szerelmes lettem szagú dolog amivel semmi baj nincs :D én is így ismertem meg a barátnőm aki 600-700 kilóval odébb lakik :D szóval? :D
2015. jún. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
De amúgy 15 vagy te fogod eltartani ha ideköltözik vagy mi? :O
2015. jún. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#3: Még nem találkoztunk.



#4: Az lenne a legkisebb probléma, nem is ezt kérdeztem.

2015. jún. 12. 20:40
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ohohohoo :D akkor itt még ne reménykedj annyira :o ha még nemis találkoztatok élőben döl el a dolog lehet élőben beszélgettek 10 percet és vissza zavarod ázsiába :O
2015. jún. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!