Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tennem? Miért van ez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Miért van ez?

Figyelt kérdés

Évfolyamtársam a fiú, nemrég nagyon megtetszett. Flörtölt velem, azt mondta, szeret, meg akart ölelni... Nagyon örültem, azt hittem, "összejöhetünk". Ez után semmi. Aztán chateltünk és ott megint udvarolt ezerrel. Kiderült, hogy van barátnője. De tovább 'nyomult'. Megtudtam, hogy más lányoknak is ír ilyesmiket... Megint semmi. Utána megint valami. És lassan egy hete nem beszéltünk, de a suliban sokszor észreveszem, hogy néz engem.

Jött egy másik fiú, aki "segített". Mikor vele beszéltem, nem gondoltam az "előzőre". Azt hittem egy kis időre, hogy talán tetszik, de nem.

Emiatt rengetegszer sírnék,de nem megy. Max 1-2 csepp könny jön. Nem tudom, mitől lehet ez. Segítsetek, légyszi.



2015. máj. 24. 23:05
 1/6 To7ka ***** válasza:

Oké, van egy szívtipró srác, aki rájött, hogy megkaphatja bármelyik lányt. Hatalmas segítsége, hogy az összes többi pasi nyuszi (ma este ezt használom töketlen helyett), így gyakorlatilag konkurencia nélkül szédítheti a nőket. És Te is teljesen beleszédültél. Rengeteg másik pasi is van, lehet picit nyuszik (töketlenek), de kellő biztatással kilehet belőlük csikarni valami használhatót.

Egyértelműen tudod erről a srácról, hogy össze-vissza kavar, Téged motivál, hogy egy lehetsz a sok közül? Javíts az önbizalmadon és az önértékeléseden!

Ismerkedj meg egy másik sráccal aki megbízhatóbb, odaadóbb, csak félénkebb (nem, ez még nem nyuszi), és nem kell könnyezned.


Ha a kérdésed meg arra irányul, hogy miért csak 1-2 csepp könny jön, fordulj kezelőorvosodhoz, vagy vegyél műkönnyeket!

2015. máj. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, én ezt tudom, és nem, nem motivál hogy "egy lehetek a sok közül". De nem tudok mit csinálni. Tisztában vagyok vele, hogy nem érek semmit azzal, ha 'szeretem' , de nem tudok mit tenni ellene. A körülöttem lévő fiúkat vagy egyáltalán nem tudnám magam mellett eelképzelni, vagy ilyenek mint ő, vagy nyuszik. Ezeken a nyuszikon nem lehet segíteni...
2015. máj. 24. 23:21
 3/6 To7ka ***** válasza:

Beloptad a szívembe magad az utolsó mondatoddal!:))

Nyiss más srácok felé, nem éri meg szenvedni egy miatt..:/ Egyértelműen érzed, hogy nem tesz boldoggá, szomorú vagy miatta, nem tudsz mit kezdeni vele, az ilyen dolgokat el kell engedni, bármilyen nehéznek tűnik.

Ha srácokkal nem megy, akkor foglald le magad sporttal, tanulással, vagy egy izgalmas hobbival. Valamivel tereld viszas magadra, a saját életedre, a saját boldogságodra a figyelmed!:)

2015. máj. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ha sírni szeretnél én azt ajánlanám h nézz sírós romantikus filmeket (PL.: Végtelen Szerelem), sírd ki magad utána jobb lesz. Nekem ez beválik.
2015. máj. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen a sírás mindig beválik. Ha nem adod ki magadból csak felgyülemlik, és te sem akarod, hogy máson csattanjon az ostor.

A Pasik szeretik azokat a csajokat, akik adják az elérhetetlent. És ha nem vagy nekik elég jó, azzal hogy nem mutatsz feléjük egy ideig semmit, az azt hozhatja ki belőlük, hogy nem folytatja tovább, feladja, mert nekik a könnyebb fruskák kellenek, nem egy komoly kapcsolat. És ahogy észrevettem, te arra törekszel. Sok sikert. :)

2015. máj. 25. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Már én is egész jól elhittem h nem kell a srác, de ma megláttam és OMFG

De semmi nem volt..néha rámnézett és ennyi.

2015. máj. 27. 14:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!