Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne ilyenkor tennem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne ilyenkor tennem?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy fiúval, akinek tetszettem és ő is nekem. El is mondta nekem. Tegnap pedig amikor beléptem facebookra azt láttam hogy kapcsolatban van valaki mással. Borzasztóan elkeseredtem, hogy csak "játszadozott" velem. Ilyenkor nézzem végig ahogy enyelegnek vagy tegyek valamit ellene? (bosszú vagy valami más)

2015. máj. 24. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem állj többet szóba vele. A bosszú nem éri meg.
2015. máj. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Járhattál volna rosszabbul is... :)
2015. máj. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha a világban nem lenne bosszú, mindenki akárkivel akármit tehetne. Most is van bosszú, igazságszolgáltatásnak hívják.

Esetleg írj rá a csajra, hogy ő a te pasid. Kezdj el sz.rt keverni.

2015. máj. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez egy kö.csög.

Nekem hangulatfüggő lenne a dolog. Ha jobb kedvemben lennék, akkor csak hagynám, ha rosszabb-ban, akkor írnám is a csajnak, hogy mi is történt.

2015. máj. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat:)
2015. máj. 24. 19:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!