Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » SEGÍTSÉÉÉG! Mi a fenét tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SEGÍTSÉÉÉG! Mi a fenét tegyek?

Figyelt kérdés

MAGAMRÓL:Nem vagyok se páwa, se szürkeegér, egy aránylag normális srác vagyok, a haverommal (nem egoista dologból) csak mi szoktunk stand-up comedyt nézni, jövőnkben tervbe is van egy közös Stand-up karrier :D Onnan jó poénokat szoktunk idézni, tehát többen mondták, hogy jó humorom van :) Hiba: Nem tudom kimondani az R betűt, de általában viccesen kezelem :D

Szóval az a nagy helyzet, hogy én 13 éves vagyok, hetedikes. Van egy nyolcadikos lány, aki úgy jelezgette felém, hogy tetszek neki. Eddig úgy kezeltem (nem bunkón, csak viccesen) minthogyha csak szivatgatna, de ma odajött hozzám és mondta, hogy ő komolyan gondolja, én vagyok a háttérképe. Na most mi a halált tegyek? Mit mondjak neki?

Most őszintén nem akarok barátnőt még...



2015. jún. 9. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát akkor legyél vele őszinte. Barát/ barátnő nélkül=szabadság.
2015. jún. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Minden rosszindulat nélkül jót nevettem ezen:D olyan komikusan írtad le:D


Nos, ha nem szeretnél barátnőt, és nem tetszik a lány, akkor ne gyere vele össze. Hidd el, nem ő lesz az utolsó lány, akinek tetszeni fogsz, sőt az is lehet, hogy nem utoljára fog ezzel megkeresni.

Ha nem szeretnél vele összejönni, mondd meg neki ezt szépen őszintén, lehetőleg személyesen, de ne társaság előtt, ne hozd azért kellemetlen helyzetbe. Ha meg össze szeretnél vele jönni mégis, hát hajrá!:) De hidd el, nagyon nem vagy elkésve vele, ha nem, és azért nem éri meg barátnőt "tartani", hogy neked legyen elsőként, vagy mert ő már 8-os.

2015. jún. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Egyszerű. Mondd meg neki , hogy figyelj , ne haragudj nem veled van bajom , de még egy ideig nem szeretnék barátnőt .
2015. jún. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az is volt a helyzet xD
2015. jún. 9. 20:31
 5/6 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem amíg nem lép megint, addig nem érdemes foglalkozni a dologgal, de ha megint nyit feléd akkor kedvesen add a tudtára, hogy te jelenleg nem szeretnél barátnőt. Ha pedig neked is tetszik akkor lépj te :)

13/L

2015. jún. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
79%
Mástól lett szövegtől van jó humorod? Ne vedd magadra, neked nincs humorod.
2015. jún. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!