Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lekoptattam egy fiút, nagy...

Lekoptattam egy fiút, nagy hiba volt, mert rájöttem, hogy nekem ő kell. Mi a fenét tegyek? 19L

Figyelt kérdés

hónapokkal ezelőtt nyomult rám de nem voltam formában és nem nagyon tetszett a nyomulása mert azt gyanítottam róla hogy mindenkivel ezt csinálja


elküldtem hogy ő nekem nem jön be


azóta nagyon sok lánnyal megismerkedett és sok barátnőm mesél róla hogy egy igazán édes pasi aki nem bunkózik velük szóval felkeltette az érdeklődésemet látatlanban utólagosan


meg szeretnék vele ismerkedni komolyabban de esélytelen ha 1x már elzavartam és a sok lány közül biztos nem engem választana


2015. máj. 5. 22:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%
Mondd meg neki hogy sajnálod és hibáztál és hogy mindened az ővé. Ugrani fog az ajánlatra!
2015. máj. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Egy újabb buta kislány, aki más nőre hallgatva "Húú még is tetszik nekem az a pasi" .. :)
2015. máj. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Vagy mész és visszakönyörgöd magad vagy sehogy.
2015. máj. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
egyszer velem is megtörtént ez a helyzet (fiú vagyok), azóta hallani se akar rólam a lány
2015. máj. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Dave sikerült már olyan barátnőt találni?:DDD
2015. máj. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Zsófi te vagy az?
2015. máj. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
tárd szét a lápad
2015. máj. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ha van egy kis esze és büszkesége akkor nem áll le veled :) Én kedves lennék ismerkednéky hagynám h megkedvelj majd benyögném h nem jössz be :) Remélem hasonlóan gondolkodik
2015. máj. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
baba a téma ,ja és szerezd vissza
2015. máj. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A barátnőd szerint olyan éééédes, ezért most neked ő kell! Áááááááááááááá! :D
2015. máj. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!