Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lekoptattam egy fiút, nagy...

Lekoptattam egy fiút, nagy hiba volt, mert rájöttem, hogy nekem ő kell. Mi a fenét tegyek? 19L

Figyelt kérdés

hónapokkal ezelőtt nyomult rám de nem voltam formában és nem nagyon tetszett a nyomulása mert azt gyanítottam róla hogy mindenkivel ezt csinálja


elküldtem hogy ő nekem nem jön be


azóta nagyon sok lánnyal megismerkedett és sok barátnőm mesél róla hogy egy igazán édes pasi aki nem bunkózik velük szóval felkeltette az érdeklődésemet látatlanban utólagosan


meg szeretnék vele ismerkedni komolyabban de esélytelen ha 1x már elzavartam és a sok lány közül biztos nem engem választana


2015. máj. 5. 22:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ilyen már velem is volt, nekem nem volt pofám újra elé állni, hogy bocs, mégis kellesz. Lépj túl ezen, és tanulj az esetből.
2015. máj. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
az igaz hogy pofa kell ,de ha be jön neki
2015. máj. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!