Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nagyon izzadok, pedig még 30...

Nagyon izzadok, pedig még 30 fok sincs. Mi a fenét csináljak? Teljesen megkeseríti az életemet.

Figyelt kérdés

21 éves vagyok. Az a helyzet, hogy kb egész évben izzadok, de most, hogy jön a nyár, sokkal durvábban. Még 30 fok sincs, de már most úgy izzadok, mintha 40 fokban futottam volna 10 kilómétert.

Tegnap dél körül indultam el a suliba, de útközben inkább hazafordultam, mert nagyon izzadtam és tök ciki lett volna úgy bemenni :( Folyt a víz a fejemről, és elképzelhető, hogy a hátamon is látszott.

Mit csináljak? :( Milyen vizsgálatokra kéne elmennem, hogy megtudjam mi bajom van?



2015. máj. 6. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Első körben háziorvos,aztán ő megmondja a következő lépéseket és ad beutalót.
2015. máj. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nagyon sokan izzadunk ennyire .Az izzadás nem más,mint test hőfokszabályozása .Az izzadással jön ki a legtöbb méreg a szervezetből .Azt írja neked az 1 es,hogy a háziorvos ad beutalót.Azt nem írja hova ,pedig én is kíváncsi lennék rá.

Talán egy légkondis terembe .Amit mondani fog legfeljebb az,öltözz azután az időjárásnak megfelelően .Engem is ezzel bocsátott útnak .

2015. máj. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hm.. első vagyok. Nem minden izzadás normális, van,ami túllép egy határt és már betegségnek minősül. Vannak rá különböző kezelési módok enyhétől az erősebbekig,mint a botox. Maga a verejtékezés természetes folyamat,de ha a szervezet túlzásba viszi a dolgot,annak szervi vagy hormonális okai lehetnek. Előfordulhat,hogy hülyeséget beszélek,de ezét is írtam,hogy doki bácsit kellene megkérdezni, elméletben ő tájékozottabb. Persze háziorvosok között sem mindenki normális... :)
2015. máj. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én is ugyan ezzel a problémával küszködöm.Én télen,,nyáron izzadom.Kipróbáltam az Exodort ami nekem segített.Gyógyszertárban lehet kapni.Vagy esetleg próbáld ki csak hintőporral az is kiszárítja a bőrt.
2015. máj. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sok egészséges étel kevés zsíros,olajos....Állítólag..Én is hasonló helyzetben vagyook! :(
2015. máj. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!