Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerinttek mennyire igaz az,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinttek mennyire igaz az, hogy nyáron könnyen szerelembe esel? 15f

Figyelt kérdés

2015. jún. 8. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem igaz!
2015. jún. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szerintem nincs koze az evszakoknak ehhez, en tavasszal szerettem bele a baratomba, o meg meg telen belem. A legjobb baratnom osszel az egyik osztalytarsunkba, de egy masik baratnom meg nyaron a baratjaba. Barmikor megeshet. Esetleg ezert tarthatjak ezt igaznak, mert nyaron tobb a szabadidejuk a fiataloknak es tobb esely van a talalkozasokra. En meg azt is el tudom kepzelni, hogy a lengebb oltozekeknek is lehet koze ehhez. Bar ez olyan felszines szemleletnek illek be.
2015. jún. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Van benne valami. Általában az emberek nyáron többet vannak szabadban, rendezvényen, programokon, emberek között. Így nagyobb az esélye az ismerkedésnek is.
2015. jún. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyáron mindenki felszabadultabb: nincs suli, dolgozatok, vizsgák , tanárok . . :) szerintem van benne vmi:)
2015. jún. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
teljes mértékben igaz szerintem. :D
2015. jún. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Remelem:) L
2015. jún. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Tavaly nyáron szerettem bele életem szerelmébe, szóval....:)
2015. jún. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igazából nemtudom, de remélem igaz. Jó lenne szerelmesnek lenni ^^
2015. jún. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!