Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy más csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy más csak úgy belebotlik a szerelembe, én meg tehetek bármit, soha nem sikerül?

Figyelt kérdés
Sportolok, csinosan öltözködöm, sokat vagyok társaságban, de semmi. Nem lehet azt mondani, hogy nem teszek érte, mert úgy érzem megteszem, amit tudok. De semmi. Más meg kilép az utcára és máris rengeteg lehetőséget kap a másik nemtől, csak annyit kell eldöntenie, hogy él-e vele és melyikkel... Nekem most akkor fel kéne adnom, mert nem vagyok olyan "típus" és (láthatóan) akármit teszek, nekem nem fog összejönni?
2015. máj. 23. 01:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Fiú vagy vagy lány? Kor?
2015. máj. 23. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hát tehetek én róla, hogy nem vagy belém szerelmes? :c
2015. máj. 23. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne szomorokodj, hallgasd ezt.:p


[link]

2015. máj. 23. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, 22
2015. máj. 23. 01:42
 5/7 Fish1 ***** válasza:
18%
Ha túl görcsösen akarod, akkor azért. Ezzel pont az ellenkezőjét éred el.
2015. máj. 23. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tenni kell érte rengeteget, de közben mégsem foglalkozni a végeredménnyel és nem rágörcsölni arra. Kicsit ellentmondásosnak tűnhet elsőre, de ez a hozzáállás az élet más területein is hasznos. :D
2015. máj. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

okok:

- túl görcsös vagy

- kopasz vagy

- egy dagadt coca

- flegma

- hisztis

- nagyképű

- nem veszed észre ha mások közelednének

- üldögélsz dúdolgatsz du dum du dummm du dumm hátha jön valaki

- k**úrvásan öltözködsz

- taszító a viselkedésed

- prűd vagy

- egy elkényeztetett kis pics**ának néznek

- vak vagy nem látod ki az akinek tetszel

- csak a nagyképű gazdag f**aszfejeket veszed észre

2015. máj. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!