Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Bele lehet betegedni a viszonz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele lehet betegedni a viszonzatlan szerelembe? Fiuk csak akkor ha segitenek nem bunkoznak pls

Figyelt kérdés
Van egy lany akibe elegge belezugtam de tudom h ugy is viszonzatlan es rohadt szarul erzem magam a szivem is nagyon faj es nincs erom semmihez :/ es most meg a boldog dalokban is meglatom azonnal a rossz kedvet ha meg ugy esik a szovegre nem is figyelek csak a szomoru dallamot hallom es erzem...es meg az a fura h a lany 12eves es en 14eves vagyok de teljesen elragadta a szivem.
2015. máj. 20. 21:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Igen,sok ember belebetegedett már,volt olyan ismerősöm,aki öngyilkos lett miatta
2015. máj. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
igen de ne gondolj ra en is most egy lanyba vagyok szerelmes de sztem nem jovok be neki.. ilyen az élet :((
2015. máj. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
hat nem tudom miz erzek most de legszivesebben en is az lennek
2015. máj. 20. 22:04
 4/17 anonim ***** válasza:
De ne tedd,nincs értelme
2015. máj. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Foglald el magad valamivel,és ne gondolj rá,aztán majd az idő megoldja
2015. máj. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
1#-nek volt az elso kommentem... 2#-nek meg hany eves vagy? es amugy nem ertem h miert van ez de vlm.mindig kicsesz a vilag eddig normalis lanyt soha nem fogtam ki mindegyik csak mutogatni akart h van pasija
2015. máj. 20. 22:06
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Majd kinövöd ezt. :)


Mindenki átesik az ilyen csalódásokon, túléled. Menj el futni, boxolj, vagy csinálj valami olyat, amivel le tudod vezetni a feszültséget.


Én ha dühös, csalódott, szomorú voltam, akkor mindig futni mentem.

2015. máj. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok :( én 15 leszek ő meg 17 lesz. És lehet hogy ez most egósan fog hangzani de én népszerűbb vagyok és sokan mondták hogy túl szép vagyok hozzá meg hogy nemár hogy Ő tetszik de 2 és fél éve mimden iátkozott nap rajta jár az agyam. De az esett rosszul hogy hülyített... nem értem miért szeretem mert nem fogott meg se a személyisége se a külseje. Már 3 fiút elutasítottam miatta. Sajnálom hogy belekeveredtél ebbe :( meg tudlak érteni.
2015. máj. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Szerintem jó hogy nem tartozol azok közé, akik számára csak saját maguk létezik a világon.


De van még sok lány, biztos lesz még, aki nagyon tetszik.

2015. máj. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Velem lányként van egy éve ez s most vagyok a mélyponton. Cx De én csak azt várom, hogy egyszer csak túllegyek rajta. :D Amúgy, az egészségügyi állalotodat erősen befolyásolja a lelkiállapotod. Én is januártól 3x-4x voltam most beteg, holott eddig sok volt, ha évente egyszer valami letepert. Szóval, minden értelemben bele lehet betegedni.
2015. máj. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!