Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Bele lehet betegedni a viszonz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele lehet betegedni a viszonzatlan szerelembe? Fiuk csak akkor ha segitenek nem bunkoznak pls

Figyelt kérdés
Van egy lany akibe elegge belezugtam de tudom h ugy is viszonzatlan es rohadt szarul erzem magam a szivem is nagyon faj es nincs erom semmihez :/ es most meg a boldog dalokban is meglatom azonnal a rossz kedvet ha meg ugy esik a szovegre nem is figyelek csak a szomoru dallamot hallom es erzem...es meg az a fura h a lany 12eves es en 14eves vagyok de teljesen elragadta a szivem.
2015. máj. 20. 21:57
1 2
 11/17 anonim válasza:
A tini szerelemnél nincs szebb :') volt idősebb barátom életemet adtuk volna egymásért aztán félre értések miatt vége lett..nagyon fiatal vagy még nem áll meg az élet 😉 ha kell nemed szerezd meg, legyen bizalmad..ha semmi esély hagyd a francba! 😉😕
2015. máj. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Bele lehet betegedni, meg el is lehet erőtlenedni tőle. Meg túl is lehet élni. Ha 1000%, hogy viszonzatlan, akkor foglalkozz mással, erőltesd magad, hogy másfelé menj, járjon a gondolatod. De belefér, ha kicsit csak otthon lennél és szenvednél inkább, de azért néha erőltesd a másra irányuló aktivitást.
2015. máj. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit depressziós vagy. Próbálj meg sokat nevetni, másra gondolni, esetleg haverokkal lenni. Ne hagyd el magad. Egy lányért mindez nem éri meg.
2015. máj. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
13-as hogy ha haverokkal leszek akkor o is ott lesz mett o es mi egy ilyen csoport feleseget alkotunk
2015. máj. 21. 14:48
 15/17 anonim válasza:
Bele lehet simán betegedni ! Most úgy érted hogy nem kell senki más de majd rájössz később hogy milyen hülye voltál ! Hagyd a francba keress mást !
2015. jún. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Hát én is nagyon szerelmes vagyok, de ez nem kerülhet viszonzásra... Nagyon fáj a szívem, de ez van...

Egyébként próbáltad már elmondani neki? Vagy csak célozgatni rá? Lehet ő is szerelmes, csak nem meri kimutatni.

16/L

2015. jún. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Én nemrég léptem túl egy csalódáson. A srác egy k*csog f@ sz de én ezek ellenére is szerettem. Egyszer amikor nem irt annyira felidegesítettem magam hogy 3 napig lázasan feküdtem otthon.

Aztán később kisírtam magam. Az jól esett. Mondjuk te szerencsétlenebb helyzetben vagy mert én nem láttam nap mint nap.

Aztán most van egy srác. Neki lehet bejövök de nemtudom. Nagyon megkedveltem és most olyan gyengének érzem magam.


szerintem sírd ki magad. Az megkönnyíi valamellyest a lelked. Nem szégyen még fiúknak sem.

A legfőbb NE gondolj öngyilkosságra. Én gondoltam arra amikor volt az előző srác de túlléptem rajta. Élek virulok.

Hiddel áttudom érezni most hogy mit érzel...:(:(:(

2015. jún. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!