Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most tetszem neki? Mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tetszem neki? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú a szomszédomban ès tetszik nekem.nem tudom hogy tetszem-e én is neki vagy csak ismerősként tekint rám tavaly ilyeneket csinált pl: lelocsolt a slaggal akkorott volt a haverjaival én pont arra sétáltam a barátnőmmel és elkezdett kiabàlni hogy: Szia Réka abarátnőmet pedig ott cukkolták és röhögtek rajta a neve miatt..akkor olyan is volt hogy motorozott megint arr

sétáltunk és ő elkezdte nyomni a gázt vagy mi?! Sokszor szoktunk nyáron eggyütt lógni meg még pár emberrel és focizunk meg ilyenek és nem tudom hogy elmondjam e neki vagy ne hiszen ő a suli egyik legmenőbb sráca szinte mindenki ismeri én pedig megállok az átlag színvonalon plusz én fiatalabb vagyok 1,5 -2 évvel (én13ő 14,5) szóval van értelme elmondani vagy várjal vele vagy semmi értelme mert ugyse sikerül??????!!!!!



2015. jún. 6. 21:51
 1/2 anonim ***** válasza:
mond el neki
2015. jún. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
suli legmenobb sraca.... 14 eves... motor... csak nekem tunik apuci gazdag fiacskajanak aki azert fszagyerek mert ezzel tomtek a mintaszulok a fejet? es ez az udvarlas mod gyerekes nagyobb korban alpari/b*nko :)
2015. jún. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!