Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú, aki tetszik, és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, aki tetszik, és én szerintem nem tetszem neki. mit tegyek?

Figyelt kérdés
egy évvel idősebb nálam.14 éves vagyok.nagyon tetszik ez a fiú,de azthiszem én nem tetszem neki.Mondott már olyat,hogy "tudod hogy szeretlek".eddig csak egy párszor beszéltünk élőben,max 10-szer,de sok ideig. ez az idő alatt nagyon megszerettem,és ő még csak egyetlen egyszer írt rám,én viszont vagy 10.-szer.néha nem ír vissza egy kérdésemre,vagy éppen egy mondatra.Nemtudom,mit tegyek:/ szerintetek nagyon futok utána?Vagy inkább hagyjam a francba?:(
2015. jún. 4. 20:05
 1/1 anonim válasza:
szerintem hagyd egy kicsit jobb ha hagyod neki a következő lépést..mert így gondolhatja h zaklatod
2015. jún. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!