Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz ha a vékony...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha a vékony lányok jönnek be? Minnél vékonyabb annál jobban tetszik. Mások "gebéknek" mondanák őket, de szerintem ez egyrészt sértő, másrészt nekem nagyon tetszenek és szépnek látom őket.

Figyelt kérdés

Nem zavar az sem ha pl pici a melle vagy lapos a feneke.

Szerintetek gáz? Van esetleg itt vékony lány?



2015. máj. 30. 13:57
 1/10 anonim ***** válasza:
én is a vékony lányokat szeretem nincs ezzel semmi gond ez az ideálod valaki a kövéreket szereti
2015. máj. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Én is így vagyok vele. Kevés olyat ismerek aki velem egy véleményen lenne, de lehet csak közhelyből nem vallják be.
2015. máj. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincs ezzel.
2015. máj. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én elég vékony vagyok, és már bántottak is meg vele, ráadásul olyan akitől nagyon fájt.
2015. jún. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Elég buta aki ezért bánt :( Nem tudja mit veszít ;)
2015. jún. 1. 19:54
 6/10 anonim ***** válasza:

Azért ezt jól esik olvasni. :D :)

By: Egy elég vékony lány

2015. jún. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én meg azt hittem hogy nincs ilyen fiú/férfi a Föld nevű bolygón. De akkor úgy néz ki hogy csak a közelemben nincsenek:)
2015. jún. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mostmár tudod hogy egy biztosan van ;)
2015. jún. 3. 20:24
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem is az ilyen lányok jönnek be, barátnőm is ilyen típus
2015. jún. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Nagyon jó elolvasni az ilyen kérdéseket sok ( nagyon ) vékony lánynak önbizalmat adtok. Én nagyon vékony lány vagyok, te hány éves vagy
2015. okt. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!