Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszem neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés

13 éves fiú vagyok és van egy osztályTársam aki nagyon tetszik és tapasztaltam pár jelét annak,hogy ő is viszonozza:sokszor szokott nézni és amikor odanézek elfordítja a fejét,sokszor szeretne velem beszélgetni,és a múltkor az egyik haverom azt mondta,hogy én tetszem annak a lánynak,valamint a múltkor kiderült,hogy egy másik lánynak az én egyik haverom tetszik és ezt is észrevettem pedig jóval kevesebb jele volt,

Szerintetek tetszem neki? Ha igen mit tegyek?


2015. jún. 1. 18:23
 1/9 anonim ***** válasza:
26%

Menj oda hozzá és mondd ezt: "SZ*PJ LE SZÉPSÉGEM!!!!"

Vagy ezt: "Szopj@d le a zacsit, szolgáld fel a vacsit!"

Ezekből kiderül, hogy bejössz-e neki. Ha leszop akkor sínen vagy.

2015. jún. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

ne hallgass az első válaszolóra H*LYE B*ROM

menj oda hozzá beszélgetni, kezdeményezni stb:)

2015. jún. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

2 es köszi a választ!

1 es elég nagy paraszt,barom lehetsz

Még várom a válaszokat

2015. jún. 1. 18:45
 4/9 anonim válasza:
Valószínüleg, onnantól, hogy keresi a társaságod az azt jelenti valamit akar tőled, talán ez a leglényegesebb.
2015. jún. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Uhhh... Paraszt vagyok király! Mindig is tanyasi paraszt akartam lenni. A lányok a szaros farmerre, szalmakalapra és a félmeztelen testre buknak. Ráadásul a sok fejés meg szalma pakolás erősít. Uhh... Paraszton belül lehetek traktoros?
2015. jún. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

4es köszi a választ

5ôs persze,hogy lehetsz akár mêg disznó etető is

2015. jún. 1. 19:06
 7/9 A kérdező kommentje:
Meg várom a válaszokat
2015. jún. 1. 19:07
 8/9 anonim ***** válasza:

#1 vagyok!

Látom öcsi te elég érzékenyen veszed a trollkodásaim. Nem gondoltam komolyan, csak unatkozok.;)

Nah de viccet félretéve, szerintem ne sokáig elmélkedj ezen, mert a szerelem is múlik. Ha ott a lehetőség ragadd meg. Melleseleg te ismered a lányt, beszélgetsz vele, szóval csak meg kell mondani neki a tuti frankót, hogy bejön neked, aztán elhívod valahova. De ne sokat tökölj, minél előbb mondd meg, amíg tetszel neki. Nah további szép napot.;)

2015. jún. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Utolsó! Köszi a választ!

Nem igazán vettem komolyan csak azért az első komment kicsit durva volt de egyébként azt sem vettem komolyan.mégegyszer köszi a választ!

Még várom a válaszokat

2015. jún. 1. 20:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!