Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőm nagyon pasizós....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nagyon pasizós. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Még most lett csak 13 éves, de már volt vagy 6 pasija. Persze ez engem nem sokban érint, de már kezdem cikinek érezni, hogy ahogy megyünk az utcán, folyton azt mondogatja hogy jajj de cuki. És még az a dolog is benne van, hogy nem is olyan alkat, nem úgy néz ki, mint aki mindenkinek kell! És állandóan azon a bizonyos közösségi oldalon lóg, és az exeivel, meg az exei barátjával, meg azzal beszélget, akit éppen cukinak talál. Próbáltam már szólni neki ez ügyben, hogy nem normális ez! Félek hogy valaki összetöri a szívét. Nagyon. Mert az előző pasija annyira gonosz volt, hogy egy hónap után dobta. Mert csak fogadásból járt vele. És a barátnőm azt kérte szülinapjára hogy lemehessen a fővárosba (kb 200 km) hozzá! Mit tegyek hogy megértessem vele hogy ez nem normális?!

Vagy normális, csak én gondolok mást?



2015. jún. 3. 18:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
@utolso Én remélem hogy változtat a gondolkodásán. Amit irtam saját tapasztalat. Temérdek élő példával. Az nem élet amit egy olyan nő folytat. Sosem találja a helyét az életben. Ha szerencsés kifog egy olyan idősebb csávót aki jó hatással lessz rá és háziasítja. ;)
2015. jún. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Sajnos amikor szólni próbálok neki erről, bepukkad. Vagy hogy is fejezzem ki magamat. Hát olyan furcsa amikor ez jön szóba. Mindig lebasz, hogy miért avatkozok bele. De hát azért mert a barátnőm, és nem akarom hogy megbántsák. Most át fog menni egy másik iskolába, eleinte a szülei akarták, de most már a szülei se, de a barátnőm menne kézzel-lábbal. Emiatt is beszélgetni akartam vele, hogy szerintem nem jó ötlet, mert a hatosztályos gimi nem jó dolog, sokat fogják piszkálni, és nem fog jól tanulni. De ő meg sem hallgatott. Mintha ott sem lennék. Aztán éppen koriztunk mikor beszélgetni akartam erről, és elment tőlem, és kergethettem körbe egy háztömböt, mire utolértem. Szóval vele erről nem tudok beszélni. De van egy olyan érzésem, hogy pasizni megy az új suliba.


Ja, és a legutóbbi fiúja egy rádiónál dolgozott. (Aki fogadásból járt vele) És ő elment a rádiós találkozóra szintén 200 km-re, de már szakított a fiúval. Szóval. Mit kezdhetnék vele? Mert eddig az volt az ötletem, hogy ha elmegy a másik suliba, akkor nem tartom majd vele a kapcsolatot, így nem tudhatom meg, hogy megbántották-e. Viszont arra a bizonyos közösségi portálra, (ahonnan szerzi a pasijait) állandóan feltölt mindenféle képet, amin vagy ő van, vagy az, hogy éppen szakított a pasijával, vagy összejött, és hogy mennyire örül vagy szomorú emiatt. Letiltatni nem tudom, mert a közös ismerőseinken át biztos meg tud találni engem is. Ötletek?

2015. jún. 5. 12:31
 13/17 anonim ***** válasza:
Minden tiszteletem kérdező. Nekem is ilyen barátom van, akinek ilyen magától mindenkit elmaró személyiséggel élte a magát tönkretevő életét. De sok türelemmel és támogatással passzívan de nem erőszakosan vagy tolakodóan próbáltam neki tanácsot adni valamilyen módon. De végül csak változtatott magán, és ennek nagyon örültem. Igaz 5 évbe tellett de benőtt a feje lágya. Ugyan ezt tanácsolom neked. Viszont ha kézzel lábbal el akar téged tolni magától, akkor se vessz vele össze. A sors akár mikor össze hozhat még benneteket, és akkor már lehet másként lát ő is dolgokat.
2015. jún. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

Értem, hogy aggódsz érte, vagy zavar. De ez az ő élete.

Nem tudom mennyire fogod megérteni ezt a példát, mivel fiatal vagy de azért leírom: ha gyereked lesz, őt sem fogod tudni mindentől megóvni mert sokszor a saját tapasztalatainkat kell begyűjteni és nem is kell mindig megóvni a szeretteidet, nem kell aggódni, biztos nem véletlenül lett anno a barátnőd. De attól még neked nem kell pasizósan viselkedned.


Ha kedvesen szeretnék fogalmazni azt mondanám a barátnőd kicsit túl temperamentumos..

Na de az már lehet túl kedves megfogalmazás lenne.

A lényeg az hogy te ezen ne aggódjál, ő egy külön ember, más sorsát nem kell a válladon hordani, elég a tiéd :)

2015. jún. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Kedves #9!

Én vagyok a 7-es válaszoló, akibe belekötöttél.:)

Tudom, barát, barátnő lehet ugyanaz. Csak én azt gyanítottam, hogy az egyik válaszoló azt hitte, hogy a lánynak a barátja (tehát a PASIJA) írja a kérdést...


Úgyhogy a szellemi képességeimmel és az igényességemmel sincs semmi baj, a tieid meg inkább nem érdekelnek :)

2015. jún. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

"Úgyhogy a szellemi képességeimmel és az igényességemmel sincs semmi baj, a tieid meg inkább nem érdekelnek :)"


De tudom hogy nincs baj! Csak temperamentumosan fogalmaztam, sajnálom :(

Remélem nincs harag =/

2015. jún. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Persze hogy csaj írta a kérdést, elég csajos kérdés sztem :) ...
2015. jún. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!